Superman i Lois: Zmysłowy Finał w Jesiennej Ramówce The CW

Po ponad rocznej przerwie bohaterowie znani z kultowych komiksów DC Comics - Superman i Lois - powracają na stację The CW. Jesień 2024 roku to czas, kiedy widzowie zobaczą finałowe odcinki popularnego serialu. Superman i Lois są ostatnią pozostałością Arrowverse, uniwersum, które w 2012 roku zainspirowane było serią "Arrow".

Zasłona Spada na Arrowverse

Jeszcze w kwietniu kręcony był ostatni kęsek tej produkcji. Finałowy sezon to nie tylko zakończenie przygód Supermana i Lois, ale także zamknięcie Arrowverse, które doczekało się wielu popularnych produkcji telewizyjnych. Po latach świetności oglądalność spadła, a krytyka widzów była coraz większa. Wszystko wskazuje na to, że nadszedł czas na pożegnanie uniwersum, które zapoczątkowało nową erę serialowego świata superbohaterów.

Zaskakujący Goście

Wśród intrygujących wątków finałowego sezonu "Superman i Lois" znajdzie się miejsce na powrót znanych postaci. Mamy potwierdzenie, że Tom Cavanagh powróci jako jedna z wersji Harrisona Wellsa, znanego jako Reverse-Flash. Na spotkanie z widzami czeka także Jimmy Olsen, w którego brawurowo wciela się Douglas Smith.

Nowy Rozdział na Platformie Max

Nowe odcinki "Superman i Lois" mają pojawiać się w czwartki o godzinie 20 czasu amerykańskiego. W Polsce najpewniej będą emitowane następnego dnia, a więc w każdy piątek. Serial będzie dostępny na platformie Max, co gwarantuje wygodny dostęp do ostatniego aktu klasycznej superbohaterskiej opowieści.

Podsumowanie

"Superman i Lois" wracają na stację The CW po ponad rocznej przerwie. Wspólnie z widzami będą pożegnawać nie tylko swoje własne przygody, ale także całe uniwersum Arrowverse, które przez lata było prawdziwym fenomenem. Przygotujcie się na powrót znanych postaci i emocje, które z pewnością przyniesie finałowy sezon.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!