Przygotujcie Się na Premierę "Suicide Squad Isekai"

Nowe Anime od DC i WIT Studio Już w Tym Roku!

Wielbiciele anime i uniwersum DC, przygotujcie się na ekscytującą nowość. Jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję obejrzeć premierę serialu anime inspirowanego bohaterami DC - "Suicide Squad Isekai". Ta produkcja, stworzona przez Warner Bros. Japan we współpracy ze studiem WIT, autorami "Attack on Titan", będzie stanowić osobne dzieło, nie bezpośrednio wpisujące się w uniwersum popularnej wytwórni komiksowej.

Pierwsza Prezentacja Bohaterów

Twórcy serialu rozpoczęli promocję, przybliżając fanom głównych bohaterów animacji. W pierwszej serii materiałów mogliśmy zobaczyć Jokera oraz Deadshota. Joker, opisywany jako nieprzewidywalny superzłoczyńca, wprowadza chaos na ulicach Gotham swoim obłąkanym stylem myślenia. Z kolei Deadshot, doświadczony snajper, zawsze trafia w swoje cele. Jego charakterystyczne stroje, wyposażone w długie rękawiczki kryjące broń, to już swoisty znak rozpoznawczy.

Więcej Szczegółów o Fabule i Obsadzie

Czego możemy się spodziewać po "Suicide Squad Isekai"? Amanda Waller ponownie wysyła swoich niekonwencjonalnych bohaterów - Harley Quinn, Deadshota, Peacemakera, King Sharka oraz Clayface’a - w podróż do alternatywnego świata pełnego magii i smoków. Mają na to tylko 62 godziny. Obsada dubbingu to liczne gwiazdy, w tym Anna Nagase, Yūichirō Umehara, Reigo Yamaguchi, Takehito Koyasu, Jun Fukuyama, Subaru Kimura oraz Jun Fukushima.

Podsumowanie

Choć data premiery "Suicide Squad Isekai" nie jest jeszcze znana, już teraz można śmiało stwierdzić, że to produkcja, na którą warto czekać. Mieszanka bohaterów DC z klimatami anime zapewnia, że serial ten przyciągnie zarówno fanów superbohaterów działających na własnych zasadach, jak i miłośników animacji z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!