Bridgertonowie Sezon 3 - Tajemnica Mufki Eloise

Trzeci sezon popularnego serialu "Bridgertonowie" jest już dostępny na platformie Netflix, nie ustępując pod względem kreacji kostiumowych poprzednim sezonom. Wśród widzów narosła jednak pewna zagadka – dlaczego Eloise, jedna z bohaterek, nosi mufkę, skoro akcja rozgrywa się pod koniec lata? Przyjrzyjmy się bliżej tej tajemnicy.

Czy Eloise Wybiera Odpowiednie Akcesoria?

W zaskoczenie niektórych fanów, w pierwszym odcinku trzeciego sezonu "Bridgertonów" widzimy Eloise (Claudia Jessie) przemierzającą ogrody w towarzystwie Cressidy (Jessica Madsen), na rękach nosząc puchatą, różową mufkę. W drugim odcinku pojawia się ona ponownie, tym razem delikatniejsza i ozdobiona wstążkami. Wybór takiego akcesorium wydaje się zaskakujący, biorąc pod uwagę pogodę, jaka panuje w scenerii serialu.

Szczęśliwe Rozwikłanie Tajemnicy

Tajemnicę tego nietypowego dodatku szybko ujawniła Claudia Jessie podczas rozmowy w programie "The Late Show with Stephen Colbert". Aktorka przyznała, że podczas kręcenia trzeciego sezonu złamała nadgarstek. "Ten sezon był interesujący, ponieważ w 3. sezonie złamałam nadgarstek. Jestem idiotką, to moja wina" - wyznała na antenie. To właśnie nadgarstek Jessie, zagięty w niezdrowym kierunku podczas kręcenia sceny, wymagał zasłonięcia.

Kreatywność Kostiumografów

Aby zakryć uraz aktorki, zespół odpowiedzialny za kostiumy wpadł na genialny pomysł "letniej mufki". To stąd wziął się ten wyjątkowy dodatek do stylizacji głównej bohaterki. "Musieli zrobić mufkę. Po prostu to wymyśliliśmy. Stwierdziliśmy: no oczywiście, letnia mufka!" - opowiada Jessie.

Podsumowanie

"Bridgertonowie", z ich zmysłowymi fabułami i stylowymi kreacjami, znów zachwycają. W tej edycji poznajemy tajemnicę zdumiewającej letniej mufki Eloise – która okazuje się być wynikiem kreatywności zespołu kostiumografów, a nie najnowszym trendem mody epoki. Ciągle jednak czekamy na kolejne odcinki, by zobaczyć, co jeszcze twórcy dla nas przygotowali.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!