Finał "The Good Doctor": Uczucia Pożegnania, Sekrety i Wpływ Dzieci na Dynamiczną Dwójkę

Serial "The Good Doctor" dotarł do ostatecznego finału, przekazując nam kluczowe informacje na temat postaci. Zobaczyliśmy, jak pełen wzruszeń dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) pożegnał swojego mentora, dr Glassmana (Richard Schiff), a potem przeskoczyliśmy w czasie, aby zobaczyć dr Murphy'ego i jego rodzinę kilka lat później. Co było najbardziej znaczące, odkryliśmy, że Shaun i Lea (Paige Spara) mają dwójkę dzieci.

Imię Córki Shauna i Lei

Chociaż w finale "The Good Doctor" nie dowiadujemy się, jakie jest imię córki Shauna i Lei, możemy je odkryć za sprawą twórców serialu - Davida Shore'a i Liz Friedman. W wywiadzie dla TVLine duet zdradził, że dziewczynka nosi imię Maddie. To szczególnie ciekawe, ponieważ imię to nie pada w serialu, ale jest zaznaczone w scenariuszu. Dostarcza to tematów do śmiechu za kulisami - jak wyjaśnił Shore, Freddie Highmore nawet żartował na ten temat, zastanawiając się, czy Lea nie mogłaby nadać imienia żadnemu z ich dzieci.

Rodzeństwo i Śmierć jako Źródło Inspiracji dla Imion Dzieci

Shaun i Lea zdecydowali nazwać swoje dzieci na cześć bliskich osób, które odeszły. Ich pierwsze dziecko, Steve, zostało nazwane po zmarłym w wieku 12 lat bracie Shauna, Stevie. Stevie Murphy zginął w wyniku upadku z pociągu. Z kolei imię ich córki, Maddie, jest hołdem dla córki Dr. Glassmana, która zmarła przed wydarzeniami w serialu z powodu przedawkowania narkotyków.

Podsumowanie

Bez względu na to, jak nazywa się córka Shauna, serial "The Good Doctor" zakończył swój bieg, pokazując nam, jak wyglądają życia bohaterów po przyspieszeniu czasu. Ostateczne zakończenie serialu zawierało wiele wzruszeń i wrażeń, a także szereg zaskakujących odkryć. Mamy nadzieję, że odkrycie imienia córki Shauna i Lei stanowi satysfakcjonujący dodatek do ostatniego rozdziału tej opowieści. Jeśli jesteście ciekawi więcej szczegółów na temat ostatnich dni serialu, zobaczcie, jak Freddie Highmore zinterpretował finał "The Good Doctor". Wszystkie sezony serialu są obecnie dostępne na platformie Viaplay.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!