"Bridgertonowie" a Kolejne Zmiany w Historii? Tym Razem Dotyczy to Postaci Eloise

Serial "Bridgertonowie" zdobył serca widzów na całym świecie. Mimo że oparty jest na serii książek, twórcy nie obawiają się wprowadzać zmian do pierwowzoru. Wiele wskazuje na to, że dużą modyfikację czeka teraz historia postaci Eloise. Uwaga, tekst zawiera spoilery z książek!

O Co Chodzi w Powieściowej Wersji?

W piątej książce z serii, "Oświadczyny", poznajemy historię romansu Eloise Bridgerton z Sir Philipem Crane’em. Wszystko zaczyna się od listu z kondolencjami, który Eloise wysyła do Sir Crane'a po śmierci jego żony. W wyniku tego zaczynają ze sobą korespondować, a w końcu Philip proponuje jej małżeństwo. Ta relacja "z rozsądku" przeradza się w głębokie uczucie.

Jak Wygląda Sprawa w Serialu?

W serialu "Bridgertonowie" Sir Philip pojawia się na krótko. Po śmierci swojego brata, George’a, Philip zaproponował małżeństwo Marinie Thompson, ponieważ była brzemienna z jego bratem. Po pewnych wątpliwościach Marina ostatecznie zgodziła się. W 3. sezonie "Bridgertonów" ani Philip, ani Marina nie są nawet wspominani. To stanowi pewną przeszkodę dla korespondencji pomiędzy Eloise a Philipem, przynajmniej według książek.

Czy Zmiany Są Możliwe?

Eloise w serialu nie jest fanką romantycznych wątków. Od 1. sezonu deklaruje, że nie interesuje jej małżeństwo, a 3. sezon nie przynosi w tej kwestii zmian. Czy serial zaskoczy fanów i pójdzie zupełnie inną drogą niż książki? Samą aktorkę, Claudie Jessie, która wciela się w postać Eloise, kusi pomysł takiej modyfikacji.

Podsumowanie

Czy twórcy "Bridgertonów" postanowią zignorować książkowe założenia i stworzyć nową historię dla Eloise? A może pójdą jeszcze dalej i zafundują jej romans z kobietą? Na wszystkie te pytania odpowiedź dostaniemy zapewne dopiero w kolejnych sezonach. Na razie pozostaje nam czekanie i domysły.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!