Paramount+ zawalczył o fana kryminalnego serialu "Zabójcze Umysły"

Już niebawem fani kryminalnego serialu "Zabójcze Umysły" doczekają się premiery długo oczekiwanego 17 sezonu. Wyreżyserowany przez Paramount+ serial, który po raz kolejny skupi się na działaniach jednostki FBI zajmującej się tworzeniem profili seryjnych morderców, pojawi się na amerykańskiej platformie streamingowej w czerwcu.

Stara obsada, nowe wyzwania

W nowym sezonie serialu powrócą dobrze znane widzom twarze. Obejrzeć będziemy mogli Joe Mantegnę, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Aishę Tyler, Zacka Gilforda, Ryana-Jamesa Hatanakę, Adama Rodrigueza i Paget Brewster w swoich oryginalnych rolach. W gościnnych rolach zobaczymy również Clarka Gregga, Felicity Huffman, Paula F. Tompkinsa, Tuca Watkinsa i Briana White'a. Z pewnością będzie to okazja do odkrywania nowych aspektów znanych postaci.

Co przyniesie 17 sezon "Zabójczych Umysłów"?

Już teraz wiemy, że nowy sezon będzie składał się z 10 odcinków. Premiera dwóch pierwszych epizodów zaplanowana jest na 6 czerwca na platformie Paramount+, a kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. Jednak, na chwilę obecną nie wiemy, kiedy nowe odcinki będą dostępne na Disney+ w Polsce. Więcej informacji można odczytać z zwiastuna 17. sezonu, który pojawił się w sieci.

17 sezon "Zabójczych Umysłów" - fabuła

Nowością w nadchodzącym sezonie będzie konfrontacja zespołu BAU z nieoczekiwanymi komplikacjami po odkryciu spisku. Seryjny morderca Elias Voit negocjuje układ, który pozwoli mu przebywać w areszcie federalnym w siedzibie BAU. To stawia zespół w obliczu największego jak dotąd zagrożenia, które przyniesie nieprzewidziane konsekwencje.

Podsumowanie

Po kilkumiesięcznej przerwie, zespół "Zabójczych Umysłów" powróci na ekrany komputerów i telewizorów już w czerwcu. Fani serialu z pewnością nie mogą się doczekać poznania nowych wyzwań, przed którymi staną ich ulubione postacie. A wszystko to już za rogiem, dzięki Paramount+.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!