"Maxton Hall - Dwa Światy". Niemiecki serial bije rekordy oglądalności na Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, znany serwis z filmami i serialami, zdobył kolejny hit. Tym razem chodzi o niemiecką produkcję "Maxton Hall - Dwa Światy", która zdobyła serca widzów na całym świecie. To prawdziwy fenomen, bo wciągająca fabuła o młodzieńczych problemach, tajemnicach, czy zawiłościach rodzinnych bije rekordy popularności.

Rekordy popularności

"Maxton Hall - Dwa Światy" stało się numerem jeden w 120 krajach. Już pierwszy tydzień od premiery serial zdobył największą liczbę widzów w historii Prime Video. Obecnie to największa taka premiera w historii serwisu. Rekord oglądalności to dodatkowy powód do radości dla platformy, która zdecydowała się na zamówienie kolejnego sezonu niezwykle popularnego serialu.

Siła lokalnych historii

Wiceprezydent Prime Video odpowiedzialny za produkcje międzynarodowe zwraca uwagę, że tak olbrzymi sukces "Maxton Hall - Dwa Światy" jest kolejnym dowodem na to, iż lokalne historie mają ogromny potencjał. Potrafią one przyciągnąć do siebie uwagę globalnej publiczności, co świadczy o umiejętności twórców seriali dostarczania historii, które poruszają uniwersalne tematy.

Wciągająca fabuła

"Maxton Hall - Dwa Światy" to serial oparty na bestsellerowej powieści Mony Kasten „Save Me". Główna bohaterka, Ruby, jest uczennicą prywatnej szkoły Maxton Hall i przez przypadek odkrywa pewną tajemnicę. Ta sytuacja zmusza ją do konfrontacji z aroganckim dziedzicem - milionerem Jamesem. Chłopak jest zdeterminowany, aby uciszyć Ruby... Jednak ich namiętna wymiana zdań niespodziewanie zapala iskrę.

Podsumowanie

"Maxton Hall - Dwa Światy" niespodziewanie stało się jednym z największych hitów na platformie Amazon Prime Video, przyciągając widzów ze 120 krajów. To dowód na to, że oryginalna twórczość z małych rynków może osiągnąć międzynarodowy sukces. Wpływ na ten zaskakujący przebieg zdarzeń miała na pewno mocna fabuła oparta na bestsellerowej powieści, a także uniwersalne tematy poruszane w serialu. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon tej niezwykłej produkcji.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!