Zack Snyder zaskakuje nowym projektem "Twilight of the Gods"

Zack Snyder, ceniony reżyser filmowy, znany przede wszystkim z produkcji takich jak "300: Bitwa pod Termopilami", "Zaćmienie" czy "Liga Sprawiedliwości", tym razem zaskakuje nas czymś nowym. "Twilight of the Gods" to twór, który ma za zadanie przenieść nas w świat mitologii nordyckiej przy pomocy techniki animacji. Projekt trafi na platformę Netflix i na pewno zachwyci wszystkich fanów produkcji fantasy.

Snyder i animacja – nieoczekiwany mariaż

Projekt "Twilight of the Gods" jest o tyle interesujący, że Snyder nie jest reżyserem, który często by sięgał po technikę animacji. Oczywiście w filmografii reżysera udaje się znaleźć projekty takie jak "Legenda Strażnika: Owsiaka", ale to nie jest gatunek, w którym porusza się na co dzień. Wiemy jednak, że Snyder ma niezwykły talent do kreowania na ekranie niesamowitych, fantastycznych światów, dlatego jesteśmy pewni, że "Twilight of the Gods" będzie naprawdę wartościową produkcją.

Od Kryptonu do Asgardu – dylematy reżysera

Twórca, który ma na swoim koncie adaptację komiksów DC, teraz przenosi się do świata bogów nordyckich. Możemy się zatem zastanawiać, jakie wyzwania przysporzy mu ten projekt. W końcu mitologia nordycka jest bogata w fantastyczne postacie i niezwykle skomplikowane relacje między nimi. Snyder, znany z rozmachu i dbałości o szczegóły, z pewnością podejmie to wyzwanie z niezłomnością godną prawdziwego wojownika.

Podsumowanie

Oczekiwania są ogromne, ale patrząc na dotychczasowe osiągnięcia Zacka Snydera, możemy być pewni, że nie będzie to stracony czas. "Twilight of the Gods" ma wszystko, co potrzebne jest do tego, aby stać się prawdziwym hitem – niesamowitą opowieść, wyjątkowego twórcę i platformę, która umożliwia dotarcie do milionów widzów na całym świecie.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!