Nadchodzi "Kod zła" – Nowy Horror z Nicolasem Cage'em

Nadchodzi nowe dzieło, które ma szansę podbić świat horrorów. To „Kod zła”, w którym główną rolę zagra znamienity Nicolas Cage. W wywiadzie dla magazynu SFX reżyser filmu, Osgood Perkins, zapewnił, że ta postać znacząco odbiega od wszystkich, jakie do tej pory widzieliśmy na ekranie.

Rola Nicolasa Cage'a

„Wykorzystaliśmy głos postaci, jej wygląd i nastawienie. Jakich odniesień Nic użyje w związku z ludźmi z jego życia czy innymi aktorami? Jest bardzo szczery, że dużo czerpie od innych osób. Więc jakiego innego człowieka zamierza stworzyć? Zanim dociera na plan, jest nie do poznania. Nie brzmi jak on, nie chodzi jak on sam.” - przyznaje Perkins.

Kod zła – co to jest?

„Kod zła” to film, który przedstawi nam Nicolasa Cage'a jako seryjnego zabójcę. Tropi go nieustępliwa agentka FBI, Lee Harker, w którą wciela się Maika Monroe. Podczas śledztwa odkrywa ona okultystyczne rytuały, które są podstawą działania mordercy o pseudonimie Longlegs. Tymczasem on sam już szykuje się do kolejnej, mrożącej krew w żyłach, wyprawy z toporem.

Wyczekiwana premiera

Światowa premiera tego wyczekiwanego horroru przewidziana jest na 12 lipca 2024 roku.

Podsumowanie

W najnowszym horrorze Osgooda Perkinsa "Kod zła", widzowie będą mieli szansę zobaczyć Nicolasa Cage'a w roli, jakiej dotąd nie miał okazji grać. Film zapowiada się jako intensywne przeżycie, pełne tajemniczych okultystycznych rytuałów i nieustępliwej walki o przetrwanie. Czekamy na premierę z niecierpliwością.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!