Kevin Costner opuszcza popularny serial "Yellowstone"

Kevin Costner, znany amerykański aktor, potwierdził oficjalnie, że nie wróci do serialu "Yellowstone". Ta decyzja kończy trwające od dłuższego czasu spekulacje dotyczące jego dalszego udziału w produkcji. Costner był jednym z kluczowych graczy w popularnym westernie stworzonym przez Taylora Sheridana.

Serial na przerwie, aktor na nowym terytorium

"Yellowstone", mimo swego ogromnego sukcesu, znajduje się na przerwie od 2022 roku. Wielu spekuluje, że powodem tej sytuacji mogły być narastające napięcia oraz przeciągające się rozmowy dotyczące wynagrodzeń. Costner, w wieku 69 lat, zdecydował się jednak na nowe wyzwanie zamiast powrotu do serialu.

"Horizon: An American Saga" - nowy projekt Costnera

W czwartkowym poście na Instagramie aktor ujawnił, że teraz skupia się na tworzeniu nowego serialu "Horizon: An American Saga". Jego pierwsza część miała premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. To seria filmów w stylu western, które zapewnią widzom kolejną dawkę kina w stylu Costnera.

Podsumowanie

Wygląda na to, że zmiany w karierze Kevina Costnera są nieuniknione. Aktor opuszcza "Yellowstone", by skupić się na nowym projekcie. Czy "Horizon: An American Saga" odniesie taki sam sukces, jak poprzednik? Czas pokaże. Jedno jest pewne - Costner nadal pozostaje jednym z najważniejszych twórców w przemyśle filmowym.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!