Blade i Marvel: Gdzie zaczęła się historia Mahershaly Alego?

Zanim Marvel postanowił wrócić do rysunku Blade'a, w jednej z wersji scenariusza Mahershala Ali miał wcielić się w postać Dziennego Wędrowca (Daywalker) w latach 20. XX wieku.

Ali a'la Blade

Mahershala Ali, zdobywca Oscara za rolę w filmie "Moonlight", to aktor, który nie boi się wyzwań i stale poszukuje nowych możliwości rozwoju aktorskiego. Jego talent i zdolność do wcielania się w różne postaci zdumiewają zarówno krytyków, jak i widzów. W jednej z wersji scenariusza dla Marvela, Ali miał zagrać legendarnego Blade'a, umieszczając tę postać w latach 20. ubiegłego wieku.

Gdzie zaczęło się to wszystko?

Ta alternatywna linia fabuły z pewnością zaintryguje każdego fana Marvela. Jak doszło do tego pomysłu? Przed rewitalizacją Blade'a przez Marvela, istniał szereg wersji scenariusza, które różniły się od siebie. W jednej z nich scenarzyści postanowili umieścić Blade'a w latach 20. To był kreatywny zwrot, którego nikt się nie spodziewał.

Marvel wraca do rysunku Blade'a

Jednak Marvel zdecydował wrócić do rysunku Blade'a i nie kontynuować tej alternatywnej historii. Czy była to dobra decyzja? Możemy mieć różne opinie na ten temat, ale jedno jest pewne - jesteśmy ciekawi, co dalej przyniesie nam uniwersum Marvela.

Podsumowanie

Mimo wielu niewiadomych, jedno jest pewne. Uniwersum Marvela nie przestaje zaskakiwać i oferować nowych ścieżek rozwoju swoich bohaterów, co zawsze przyciąga fanów komiksów na całym świecie. Czy kiedykolwiek zobaczymy Mahershalę Ali jako Daywalkera w latach 20.? Kto wie. Ale bez względu na to, co przyszłość przyniesie, na pewno będziemy obserwować świat Marvela z jeszcze większą ciekawością.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!