Frank Grillo wraca do DCU w Peacemakerze

Niezwykłe wieści dotarły do nas ze świata DC Universe. Frank Grillo, znany z niezliczonej ilości ról w kinie akcji, dołącza do uniwersum DCU pod kierownictwem Jamesa Gunna. Aktor, który wcześniej użyczył swojego głosu Rickowi Flagowi Sr w animowanym serialu Creature Commandos, ma powtórzyć tę rolę w drugim sezonie Peacemakera.

Grillo gotowy na Peacemakera

Mimo swojego doświadczenia, 59-letni Grillo musiał nieco przygotować się do roli Ricka Flaga Sr, zwłaszcza pod względem fizycznym. Aktor jest nie tylko gotowy na nowe wyzwanie, ale i na zapowiedzianą koncepcję DCU, zgodnie z którą aktorzy z animacji czy gier przenoszą się do aktorskich produkcji. Już teraz wiadomo, że oczekiwania wobec Grillo są duże - wszyscy przewidują, że Rick Flaga Sr będzie chciał zemścić się na Peacemakerze, który zabił jego syna, Ricka Flaga Jr (Joel Kinnaman), w filmie Legion samobójców: The Suicide Squad.

Peacemaker i DCU

W tej chwili prace na planie drugiego sezonu Peacemakera jeszcze trwają, ale prawdopodobnie niedługo pojawi się tam Frank Grillo. Miejsce serialu w DCU na obecnym etapie jest nieco niejasne. Reżyser James Gunn wprowadził tylko nieco zamieszania, twierdząc, że serial częściowo znajduje się w uniwersum, częściowo zaś nie. Drugi sezon ma odpowiedzieć na te pytania. Jeszcze nic nie przeciekło o tym, jak twórca gry zamierza powiązać niektóre elementy z DCU. Warto przypomnieć, że Peacemaker był częścią poprzedniego uniwersum, a nawet superbohaterowie z Ligi Sprawiedliwości pokazali się w cameo w pierwszym sezonie.

Podsumowanie

Przygotowania do drugiego sezonu Peacemakera są w pełni, a do obsady dołącza coraz więcej znanych twarzy. Pośród nich największe emocje budzi powrót Franka Grillo, który z pewnością przyniesie do serialu kolejną porcję akcji. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji i nie możemy doczekać się premiery nowego sezonu.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!