Młody Sheldon - Czy Jim Parsons Wróci do Roli Sheldona?

W finale "Młodego Sheldona", Jim Parsons powrócił jeszcze raz do swojej kultowej roli Sheldona Coopera. Razem z nim na ekranie pojawiła się Mayim Bialik jako Amy Farrah Fowler, ukochana Sheldona. Czy to ostatnie spotkanie z tym niepowtarzalnym naukowcem?

Ostatnie Pożegnanie Sheldon Cooper?

Parsons w rozmowie z E! Online został zapytany o możliwość powrotu do roli Sheldona. Aktor odpowiada z dystansem, sugerując, że może to być możliwe jedynie "w następnym życiu". Ale dodaje z nadzieją: "Nigdy nie mów nigdy. Życie jest długie, jeśli Bóg pozwoli. Ale nie sądzę [żebym wrócił do roli]".

Podsumowanie Historii Sheldona

Ostatni odcinek serialu odsłonił nieco więcej na temat przyszłości naszego bohatera. Dowiedzieliśmy się, że Sheldon i Amy mają syna Leonarda oraz córkę, której imienia, niestety, nie poznaliśmy. Ponadto okazało się, że to dorosły Sheldon był narratorem serialu, zapisując swoje spostrzeżenia i wspomnienia.

Tęsknota za Rolą

Sam Jim Parsons wspomina powrót do roli z sentymentem. "To było bardzo, bardzo wyjątkowe. Dzisiaj uczucie jest trochę dziwne, wiesz? To już drugi raz, bo kiedy zakończyliśmy 'Teorię wielkiego podrywu', też tak się czułem – ale było to też trochę inne. Kręcisz ten ostatni odcinek i serial się dla ciebie kończy, a kilka miesięcy później serial kończy się dla reszty świata i to bardzo dziwne uczucie, które znów cię tak zalewa" - opowiada aktor.

Przyszłość Serialu

Na szczęście, fani "Młodego Sheldona" nie muszą zbytnio się martwić. Stacja CBS zamówiła już spin-off pt. "Georgie & Mandy's First Marriage", który ma zadebiutować jesienią tego roku. Ponadto wszyscy zainteresowani mogą wrócić do wszystkich odcinków "Młodego Sheldona", dostępnych na m.in. HBO Max.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!