Josh O'Connor i Cailee Spaeny Dołączają do Obsady "Na Noże 3"

Już niedługo na ekrany kin powróci hitowa saga "Na noże". Do obsady trzeciej części filmu przyłączyli się Josh O’Connor, znany z roli księcia Karola w serialu "The Crown", oraz Cailee Spaeny, gwiazda filmów "Civil War", "Priscilla" i nadchodzącego "Obcy: Romulus". Obie te postaci są często wymieniane w kontekście przyszłych gwiazd Hollywood i pojawiają się w coraz głośniejszych projektach. Już wkrótce poznamy resztę obsady, która zajmie się realizacją filmu pod wodzą niezawodnego reżysera - Riana Johnsona.

"Na Noże 3" - Co Wiemy o Filmie?

Projekt otrzymał oficjalny tytuł "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery". Polska wersja nazwy jeszcze nie została ogłoszona. Reżyserią i scenariuszem, podobnie jak w dwóch poprzednich odsłonach, zajmie się Rian Johnson. Na ekranie ponownie zobaczymy Daniela Craiga w roli głównego bohatera - detektywa Benoita Blanca.

Szczegółów fabuły na razie brakuje. Wiadomo tylko, że główny bohater - Benoit Blanc, stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze detektywistycznej.

Premiera "Na Noże 3" Planowana na 2025 Rok

Filmowcy planują, że trzecia część "Na noże" trafi na ekrany kin w 2025 roku. Produkcja będzie dostępna na platformie streamingowej Netflix, gdzie można już teraz obejrzeć dwie poprzednie części serii.

Podsumowanie

Trzecia część popularnej serii "Na noże" już niedługo zagości na dużym ekranie. Tym razem w obsadzie zobaczymy młodych aktorów, którym z pewnością uda się przyciągnąć uwagę widzów. Film zapowiada się ciekawie, a fakt, że za kamerą ponownie stanie Rian Johnson, tylko podnosi oczekiwania. Czekamy z niecierpliwością na premierę w 2025 roku.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!