Sezon czwarty "The Boys" tuż, tuż! Jakie plany na przyszłość?

Już niebawem na ekrany powróci czwarty sezon znanej i lubianej produkcji "The Boys". W związku z tym, wiele pytań zaczyna pojawiać się w głowach fanów. Czy to już ostatni sezon? Czy serial będzie trwał przez kolejne lata, jak jego poprzednik "Nie z tego świata", który pobił rekord, trwając aż 15 sezonów? Pytań jest wiele, a odpowiedzi... nie do końca.

"The Boys" pod znakiem zapytania

Początkowo showrunner Eric Kripke spekulował, że "The Boys" prawdopodobnie zakończy się na piątym sezonie. Jednak w przeddzień premiery czwartego sezonu okazuje się, że produkcja została przedłużona. Kripke wyznał, że nie jest jeszcze gotowy pożegnać się z tym hitem. "Jako człowiek, który mylił się najbardziej w kwestii długości trwania swojego serialu, nauczyłem się nie szacować ilości sezonów" - wyjaśnia Kripke.

To dopiero początek...

Niepewności wokół przyszłości "The Boys" nie przeszkadzają jednak w realizacji konkretnych planów na aktualny, czwarty sezon. Wiemy już, czego możemy się spodziewać. Świat stanie na krawędzi kompletnego chaosu, a wszystko za sprawą bohaterów, takich jak Victoria Neuman, która w swojej kampanii celuje w Biały Dom, czy Ojczyznosław, który wzmacnia kontrolę nad superbohaterami. Swoje plany mają też Rzeźnik i reszta ekipy, dla której stawka właśnie dramatycznie wzrosła. W dodatku sezon ma nam przynieść crossover z serialem "Gen V".

Podsumowanie

Przyszłość "The Boys" jest otwarta. Showrunner dopuszcza możliwość przedłużenia serialu, jednak na razie skupia się na realizacji czwartego sezonu. Ten ma przynieść wiele emocji i niespodzianek, na które z niecierpliwością czekają fani. Jedno jest pewne - to dopiero początek historii.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!