Evangeline Lilly, gwiazda "Lost" i MCU, ogłasza zakończenie ekranowej kariery

Pamiętamy ją z kultowego serialu "Lost", ale w ostatnich latach Evangeline Lilly kojarzyła się przede wszystkim z rolą superbohaterki Osy w widowiskach Marvela. Teraz, ku zaskoczeniu wielu, kanadyjska aktorka zdecydowała się zawiesić swoją ekranową karierę. Dlaczego podjęła tę decyzję?

Kulisy decyzji

O swoim planie zakończenia kariery aktorka poinformowała na swoim Instagramie. W materiale udostępnionym przez aktorkę zobaczyć możemy wywiad z 2006 roku, kiedy to aktorka mówiła już o marzeniu emerytury ekranowej i chęci przekierowania swojej energii na inne działania. "Przeraża mnie fakt, że przyznam to przed całym aktorskim światem, ale ideałem dla mnie byłoby być za 10 lat emerytowaną aktorką i mieć rodzinę. Chciałabym pisać i wpływać na życia ludzi działalnością humanitarną" - mówiła Lilly już 15 lat temu.

Inny kierunek

Chociaż przerwa od aktorstwa może wydawać się wielu osobom trudna do zrozumienia, ze względu na sławę i znakomitą passę, jaką Lilly obecnie przeżywa, jej decyzja zdaje się być konsekwencją realizowania bardzo dalekosiężnych planów. Aktorka zwróciła uwagę na to, co naprawdę jest dla niej ważne i podąża za swoją wizją, co podkreśla w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie.

Zakończenie… i powrót?

Lilly kończy swoją karierę aktorską, ale czy na pewno na zawsze? Chociaż jej decyzja wydaje się być na ten moment ostateczna, aktorka nie zamyka całkowicie drzwi do świata filmu. „Możliwe, że pewnego dnia powrócę do Hollywood, ale na ten moment jestem tu, gdzie należę. Nadszedł nowy sezon i jestem gotowa… i jestem szczęśliwa." - napisała na Instagramie.

Podsumowanie

Nietypowe ruchy często wywołują lęk i niepewność. Evangeline Lilly postanowiła odejść od sprawdzonych rozwiązań i pójść ścieżką, którą część jej fanów bardziej kojarzy z początkiem niż końcem kariery. Czy to naprawdę koniec, czy tylko przerwa? Czas pokaże. Póki co, Evangeline cieszy się z podejścia do nowego etapu swojego życia i jesteśmy pewni, że nie ważne co przyniesie przyszłość, będzie to zgodne z jej wizją.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!