Barry Keoghan w Kryminale "Crime 101"?

Irlandzki aktor Barry Keoghan, znany z filmów takich jak "Duchy Inisherin", jest w trakcie negocjacji do udziału w nowej produkcji Amazon MGM Studios – kryminale "Crime 101". Film jest adaptacją opowiadania Dona Winslowa, a jego premiera planowana jest na przyszły rok.

Kto Jeszcze w Obsadzie "Crime 101"?

Na ten moment nie wiadomo, jaką dokładnie rolę miałby zagrać Keoghan. Wiadomo jednak, że główną gwiazdą projektu ma być Chris Hemsworth. O rolę w "Crime 101" stara się także Mark Ruffalo, znany z roli Hulka w filmach Marvela. Szczegóły fabuły są na razie tajemnicą, a oficjalny opis literackiego oryginału mówi jedynie o detektywie śledzącym serię kradzieży drogocennej biżuterii na Zachodnim Wybrzeżu USA.

Twórcy "Crime 101"

Za sterami produkcji stoi duet Bart Layton i Peter Straughan, którzy wspólnie napisali scenariusz do filmu. Ten kryminał określany jest jako produkcja utrzymana w duchu "Gorączki" Michaela Manna.

Barry Keoghan - Znany z...

Barry'ego Keoghana mogą kojarzyć miłośnicy światowego kina z takich filmów jak "Zabicie świętego jelenia", "Dunkierka", "Batman", "Eternals" czy "Saltburn". Wystąpił on również w serialach "Czarnobyl" i "Władcy przestworzy". Najnowszy film z jego udziałem to "Bird" w reżyserii Andrei Arnold, który swoją premierę miał podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Podsumowanie

Barry Keoghan ma szansę dołączyć do obsady kryminału "Crime 101", który jest produkcją Amazon MGM Studios. Jego rola na razie nie jest znana, ale możemy mieć pewność, że jeżeli dojdzie do tego, że zagra w tym filmie, zobaczymy go u boku takich aktorów jak Chris Hemsworth czy Mark Ruffalo

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!