"Za zasłoną": Elisabeth Moss w Nowym Serialu Twórców "Peaky Blinders" na Disney+. Czy Będzie Kontynuacja?

Na ekranach Disney+ pojawił się sześcioodcinkowy serial "Za zasłoną". Twórcami produkcji są twórcy znani z "Peaky Blinders", a w roli głównej możemy zobaczyć Elisabeth Moss, gwiazdę "Opowieści podręcznej". Czy możemy liczyć na kontynuację serialu?

"Za zasłoną" - Nowa Szpiegowska Produkcja z Moss

Serial "Za zasłoną" to dzieło stacji FX, które debiutowało na platformie Disney+ w tym tygodniu. Za produkcję odpowiada Steven Knight, twórca serialu "Peaky Blinders". W roli głównej wystąpiła Elisabeth Moss, znana z roli w "Opowieści podręcznej". W serialu wciela się w Imogen Salter, agentkę brytyjskiego wywiadu. Jak przyznała aktorka w wywiadzie dla Collider, jeśli serial miałby mieć kontynuację, zgodziłaby się bez wahania.

Drugi Sezon "Za zasłoną" z Moss w Roli Głównej?

Elisabeth Moss wyraziła zainteresowanie powrotem do roli Imogen Salter. Zdradziła, że gatunek szpiegowski jest jednym z jej ulubionych, a zagranie w takiej produkcji było spełnieniem jej marzeń. Dla aktorki, bycie częścią tego świata było bardzo satysfakcjonujące. Moss chętnie by wróciła do roli, przede wszystkim z powodu możliwości prezentowania publiczności kobiety w zupełnie innej roli, niż te, do których przyzwyczajeni są widzowie.

Podsumowanie

"Za zasłoną" to intrygujący serial. Oglądając go, śledzimy historię Imogen i Adilah El Idrissi, kobiet, które zmierzą się z licznymi trudnościami, wciąż walcząc o swoje. Ostateczna decyzja o kontynuacji serialu na razie nie została podjęta, jednak zapał i chęci Elisabeth Moss na pewno są zachęcającym sygnałem dla fanów. Czy warto oglądać tę produkcję? Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli jesteś fanem "Opowieści podręcznej" i innych produkcji z Moss.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!