"Hacks" Powraca z 4. Sezonem: Co Nas Czeka?

Możliwość kontynuacji swojego ulubionego serialu to zawsze moment pełen emocji dla widzów. Czy po ciepło przyjętym 3. sezonie komediowego hitu "Hacks", producenci zdecydują się na realizację kolejnej serii? Tę i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Czy Będzie 4. Sezon „Hacks”?

Wygląda na to, że fani "Hacks" mogą odetchnąć z ulgą. Platforma Max, która wkrótce zastąpi w Polsce HBO Max, podjęła decyzję o przedłużeniu tego popularnego serialu na czwarty sezon. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona zaraz po zakończeniu emisji finału trzeciego sezonu.

Co Mówią Twórcy?

Decyzja o dalszym ciągu "Hacks" to nie jedyna nowość, którą podzieliła się Sarah Aubrey, szefowa działu oryginalnych produkcji serwisu Max. W specjalnym oświadczeniu wyraziła ona swoje uznanie dla ekipy serialu, zarówno tej przed kamerą, jak i poza nią, chwaląc jednocześnie profesjonalizm i kreatywność całego zespołu.

Co Czeka na Fanów w 4. Sezonie?

Poznane w trzecim sezonie postacie z pewnością powrócą, by dostarczyć widzom dawkę śmiechu i wnikliwych obserwacji. Deborah i Ava ponownie spróbują zdobyć dla bohaterki rolę prowadzącej prestiżowy talk-show. W obsadzie znów zobaczymy między innymi Jean Smart, Hannah Einbinder, Carla Clemons-Hopkinsa i Paula W. Downsa. Ponadto, możemy spodziewać się nowych, zaskakujących gości.

Podsumowanie

Nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu "Hacks". Jesteśmy ciekawi, co twórcy tym razem przygotowali dla naszych ulubionych bohaterów. Dzięki decyzji platformy Max, na pewno będziemy mieli okazję to sprawdzić – 4. sezon "Hacks" jest już oficjalnie potwierdzony!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!