Sandra Hüller i Ryan Gosling Razem na Planie "Project Hail Mary"

Sandra Hüller, znana z ról w nominowanym do Oscara filmie "Anatomia Upadku" oraz "Strefa Interesów", dołącza do obsady "Project Hail Mary". W obsadzie znajduje się również Ryan Gosling, a film jest reżyserowany przez duet Phil Lord i Christopher Miller, znanych z "21 Jump Street" oraz "LEGO® PRZYGODA". Scenariusz napisał Drew Goddard, autor "Marsjanina".

"Project Hail Mary" - Co Wiemy o Filmie?

"Project Hail Mary" to adaptacja powieści Andy'ego Weira o tym samym tytule, wydanej w Polsce przez wydawnictwo Akurat. Film opowiada o samotnym astronaucie Rylandzie Grace, który jako jedyny z załogi przeżył misję ostatniej szansy. Jego zadaniem jest uratowanie ludzkości, jednak po przebudzeniu z długiej śpiączki nie pamięta, kim jest ani co ma zrobić. Z dala od innych ludzi, oddalony o lata świetlne od Ziemi, Grace jest zdany tylko na siebie.

Plan Produkcji

Prawa do książki MGM wykupiła na początku 2020 roku za trzy miliony dolarów. Wkrótce potem potwierdzono udział w projekcie Ryana Goslinga oraz duetu reżyserskiego Phil Lord i Christopher Miller. W lipcu 2020 roku do projektu dołączył scenarzysta Drew Goddard, który pracował wcześniej nad adaptacją debiutanckiej książki Weira – "Marsjaninem". Zdjęcia do filmu rozpoczną się w czerwcu w Wielkiej Brytanii.

Podsumowanie

Dzięki niezwykle utalentowanym twórcom i rewelacyjnej obsadzie, "Project Hail Mary" ma wszystko, co potrzebne do stania się kinowym hitem. Kluczem do sukcesu będzie jednak przekonanie publiczności. Czekamy z niecierpliwością na premierę filmu, który z pewnością przyniesie wiele emocji i niesamowitych wrażeń.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!