Planowana Trylogia "Egzorcysta" Przekształca się

Mike Flanagan i Jego Świeże Spojrzenie na "Egzorcystę"

Niedawno przeciekły do mediów informacje, że planowana trylogia filmowa "Egzorcysta" nie spełni oczekiwań, ponieważ nie będzie trylogią. Miłośników klasyki horroru czeka duże zaskoczenie.

Podczas gdy wiele osób z niecierpliwością oczekiwało na kontynuacje kultowego filmu, reżyser Mike Flanagan ma inny plan. Jego nowy film, zamiast być kontynuacją "Egzorcysty", będzie 'świeżym, odważnym' spojrzeniem na ten temat. Flanagan, znany między innymi z udanych ekranizacji prozy Stephena Kinga, jak "Doktor Sen" czy serial "Nawiedzony dom na wzgórzu", opowiedział o swoim podejściu do nowego projektu.

Odejście od Trylogii - Nowa Era dla "Egzorcysty"?

Zmiana formatu z trylogii na samodzielny film jest dla wielu zaskoczeniem. Nie wiadomo jeszcze, jak Flanagan zmieni jedną z najbardziej ikonicznych serii w historii horroru, ale na pewno zrobi to ze swoim charakterystycznym stylem. Oznacza to, że nowy film może znacznie różnić się od pierwowzoru, ale nadal być wierny duchowi oryginału.

Podsumowanie

Podobnie jak w przypadku wielu innych klasyków kina, "Egzorcysta" jest na nowo interpretowany dla współczesnej publiczności. Mike Flanagan's „nowe, odważne” spojrzenie na klasyczny horror jest odzwierciedleniem coraz bardziej dynamicznego rynku filmowego. Czy nowy film dorówna swojemu kultowemu oryginałowi? Tego jeszcze nie wiemy. W każdym razie, czekamy na kolejne informacje na temat tej produkcji z niecierpliwością.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!