Serwis SkyShowtime rozpoczął zdjęcia do swojej najnowszej, polskiej produkcji "Śleboda". Serial stanowi adaptację popularnej serii etnokryminałów, a na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.

Co wiemy o "Ślebodzie"?

Zdjęcia do serialu "Śleboda" trwają obecnie na Podhalu. Jest to pierwsza polska produkcja tej platformy, oparta na pierwszej części serii etnokryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek, a producentką jest Magdalena Szwedkowicz.

Główne postacie "Ślebody"

W centrum fabuły znajdzie się Anka Serafin (Maria Dębska), młoda antropolożka z Krakowa, która przenosi się w góry i przypadkowo natrafia na zwłoki. Jej los nierozerwalnie splata się z Sebastianem (Maciej Musiał), dziennikarzem szukającym sensacji, oraz lokalnym policjantem Jędrkiem (Piotr Pacek), który był niegdyś jej sympatią. Informacje o pozostałych członkach obsady zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Pierwsze zdjęcia z planu

Zaprezentowano już pierwsze zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć głównych bohaterów: Marię Dębską, Macieja Musiała i Piotra Packa. Urokliwe plenery Podhala, na których rozgrywa się akcja serialu, oraz pełne zaangażowanie aktorów w swoich rolach, budują klimat tej produkcji.

Podsumowanie

"Jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść na ekran tę porywającą powieść. [...] Oryginalne seriale, takie jak 'Śleboda', reprezentują nasze nieustające zaangażowanie w dostarczanie naszym widzom lokalnej rozrywki, produkowanej przez lokalnych twórców i z udziałem lokalnych gwiazd" – skomentował Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime. Serwis, rozwijając swoją ofertę, daje polskim twórcom i aktorom szansę na zaprezentowanie swoich talentów na arenie międzynarodowej.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!