Film, który ma zostać wydany w 2026 roku, będzie pierwszym w nowej serii, a jego reżyserem i głównym aktorem zostanie Andy Serkis, znany z roli Golluma. To owoc dotąd nieujawnionej współpracy Petera Jacksona i Andy'ego Serkisa, jak podkreślono w oświadczeniu Warner Bros.

Serkis powraca do ukochanej roli

W rozmowie z mediami Andy Serkis przyznał, że „ma niewywiązane sprawy z tym łobuzem – Gollumem!”. Aktor, który dał głos i osobowość jednej z najbardziej ikonicznych postaci w świecie fantasy, powraca, by kontynuować podróż swojej postaci w nowym filmie "The Hunt for Gollum". Oprócz wcielenia się w główną rolę, Serkis będzie również reżyserem.

Nowa seria filmów

Pierwszy film z nowej serii, zatytułowany "The Hunt for Gollum", ma ukazać się w 2026 roku. Produkcja ta wzbudza wielkie nadzieje wśród miłośników serii, którzy pragną kontynuacji sagi. Najbardziej ekscytujące jest jednak to, że film będzie produkowany przez Petera Jacksona, mistrza kina epickiego stojącego za kulisami trylogii "Władca Pierścieni".

Peter Jackson twórcą za kulisami

Peter Jackson, który przekształcił powieści Tolkiena w epicką sagę filmową, ponownie wkroczy do tego świata, tym razem jako producent. Jego zaangażowanie zapewni filmowi odpowiednie kreacyjne napięcie, które dopełnią umiejętności Serkisa jako reżysera i aktora.

Podsumowanie

Nowa odsłona sagi "Władca Pierścieni" z pewnością wywoła wiele emocji zarówno wśród fanów serii, jak i miłośników Serkisa i Jacksona. Czy "The Hunt for Gollum" spełni oczekiwania i dorówna poprzednim filmom, przekonamy się w 2026 roku.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!