Sezon 7. „Black Mirror” wciąż w trakcie produkcji

Produkcja siódmego sezonu popularnej serii Netflixa "Black Mirror" jest w pełnym toku - dowiedzieliśmy się tego bezpośrednio od twórcy antologii, Charliego Brookera. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter potwierdził on także, że w nowych odcinkach fani serialu zobaczą kontynuację historii załogi USS Callister.

Kiedy premiera 7. sezonu „Black Mirror”?

Po ogromnym sukcesie szóstego sezonu, Netflix nie zwlekał z podjęciem decyzji o kontynuacji "Black Mirror". Jak jednak zaznacza Charlie Brooker, prace nad flagową serią streamingu płyną powoli, a premierę nowego sezonu planuje się dopiero na 2025 rok.

Co wiemy o nowych odcinkach?

Twórca serialu nie zdradził wiele na temat fabuły nowych odcinków, ale potwierdził, że fani zobaczą dalsze losy załogi USS Callister, której historia była kluczową częścią poprzednich sezonów. Co więcej, odcinek ten został już w całości nakręcony. "Jestem naprawdę podekscytowany. Zawsze ekscytuje mnie praca nad każdym z odcinków, ale myślę, że mamy tu naprawdę dobry miks" - mówi Brooker. Z jego relacji wynika, że cały zespół pracuje intensywnie nad kolejnymi odcinkami i niebawem zabierze się za pisanie scenariusza do ostatniego z nich.

Podsumowanie

Zapytany o szczegółowe plany na nowy sezon, twórca serii stwierdził: "Szykujemy prawdziwą mieszankę wszystkiego, naprawdę ekscytujące decyzje castingowe. Nie chcę powiedzieć zbyt wiele, żeby nie zapeszyć. Jesteśmy w fajnym momencie, kiedy to zamknęliśmy odcinek, więc to bardzo dobre uczucie. Szlifujemy jeszcze ścieżkę dźwiękową jednego z odcinków. Szykujemy coś naprawdę świetnego – coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy. Ale nie mogę zdradzić, o czym mowa.". Wciąż nie wiadomo, kto z dotychczasowej obsady powróci w sequele. Czy nowy, siódmy sezon "Black Mirror" spełni oczekiwania fanów? Czy kontynuacja historii załogi USS Callister okaże się strzałem w dziesiątkę? Przekonamy się tego dopiero w 2025 roku.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!