Na noże 3 coraz bliżej: oficjalnie ujawniono tytuł trzeciej części

Popularna seria filmów "Na noże" już niebawem powróci z trzecią częścią pod tytułem "Wake Up Dead Man". Oficjalną informację o tytule trzeciej części na swoim portalu społecznościowym X podali Rian Johnson, reżyser i scenarzysta filmu, wraz z platformą Netflix. Premiera nowego odcinka zaplanowana jest na rok 2025.

Na noże 3 - zapowiedź

Oczekiwania fanów podgrzewa teaserowe wideo, które opublikowano na portalu. W materiale tym detektyw Benoit Blanc, ponownie grany przez wyśmienitego Daniela Craiga, ogłasza, że przed nim najbardziej niebezpieczna sprawa w karierze. To ujawnienie wywołało sporo spekulacji i rozważań szerokiego grona odbiorców.

Rozpoczęcie promocji zaszło nieco wcześniej, kiedy Rian Johnson opublikował grafikę przedstawiającą jajko, dając do zrozumienia, że coś niebawem się "wykluje". Ta enigmatyczna zapowiedź pobudziła liczne spekulacje fanów, z których część zaczęła nawet łączyć tę grafikę z Pokemonami! Reżyser zapowiedział jednak, że wkrótce ujawni więcej szczegółów.

Produkcja na planie ma rozpocząć się w najbliższym czasie. Fani nie mogą się już doczekać informacji na temat pełnej obsady trzeciej części. Równolegle z pracami nad "Na noże 3", Rian Johnson prowadzi również prace nad 2. sezonem swojego serialu "Poker Face".

Podsumowanie

Byłoby ciężko nie przypomnieć, że pierwsza część "Na noże" osiągnęła znaczny sukces komercyjny, zarabiając na całym świecie aż 312 milionów dolarów, kosztując zaledwie 40 milionów. Twórcy mają więc wysoko ustawioną poprzeczkę. Prawa do kontynuacji filmu zostały nabyte przez Netflix, co oznacza, że tak jak poprzednią część, także i tę będzie można obejrzeć na platformie streamingowej. Na pewno wszyscy fani serii z niecierpliwością czekają na więcej konkretów!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!