Nowa Odsłona "Parku Jurajskiego" z Gwiazdami w Roli Głównej

Przygotowania do zdjęć do nowej odsłony jednej z najbardziej znanych sag filmowych, "Parku Jurajskiego", są już na zaawansowanym etapie. Wśród gwiazd, które mają pojawić się w produkcji, na pewno znajdzie się Scarlett Johansson, a rozmowy toczone są również z Mahershalą Alim.

Od "Parku Jurajskiego" do "Jurassic City"

"Park Jurajski" to niekwestionowany klasyk kina, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Po kolejnych odsłonach zatytułowanych "Park" i "Świat", przyszedł czas na "Jurassic City". Plotki głoszą, że przemiana będzie poważna, a nowy film przyniesie odrodzenie tej kultowej sagi.

Gwiazdy w Nowej Odsłonie "Parku Jurajskiego"

W tegorocznej produkcji mają wystąpić największe gwiazdy filmowego nieba. Główne role mają zagrać Scarlett Johansson oraz Mahershala Ali, z którym trwają rozmowy o potencjalnej roli. Jeśli dojdzie do porozumienia, będziemy świadkami kolejnej części "Parku Jurajskiego" z oszałamiającą obsadą.

Start Zdjęć w Połowie Czerwca

Zdjęcia do nowej odsłony "Parku Jurajskiego" mają ruszyć już niebawem, dokładnie w połowie czerwca. Uczestnicy oraz zaangażowana ekipa mogą spodziewać się intensywnego tempa pracy, aby stworzyć godnego następcę dla poprzednich części. Mamy nadzieję, że czeka nas produkcja pełna niezapomnianych wrażeń, które na długo zostaną w pamięci każdego fana tej serii.

Podsumowanie

Przygotowania do nowej odsłony "Parku Jurajskiego" są w pełnym toku, a obsada, w której zapowiadają się prawdziwe gwiazdy, wydaje się obiecująca. Odliczamy dni do połowy czerwca, kiedy zdjęcia ruszą pełną parą, z nadzieją, że twórcom uda się przemienić nasze oczekiwania w film pełen emocji i nieszablonowych rozwiązań.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!