Outer Banks sezon 4: Koniec zdjęć i nowi bohaterowie! Kiedy premiera?

Wielbiciele popularnego serialu „Outer Banks” z pewnością z niepokojem wyczekują na nowe odcinki. Produkcja 4. sezonu została oficjalnie zakończona, jak poinformowano na Instagramie producentów. A kiedy będzie miała miejsce premiera?

Zakończenie zdjęć do 4. sezonu

Zakończenie realizacji ostatniego sezonu „Outer Banks” to wiadomość, która na pewno ucieszy wielu miłośników serialu. Prace trwały przez ostatnie miesiące i jak niedawno potwierdził na Instagramie Chase Stokes, aktor grający jedną z głównych ról, są już oficjalnie zakończone. W krótkim wideo możemy zobaczyć radosnych aktorów, którzy cieszą się z pomyślnego zakończenia zdjęć.

Nowi bohaterowie w serialu

4. sezon „Outer Banks” przyniesie także pojawienie się nowych postaci. J. Anthony Crane (znany z serialu „Billions”) wcieli się w postać Chandlera Groffa, mężczyzny, który przyjmuje Płotki podczas ich najnowszej przygody, a Pollyanna McIntosh (znana z „The Walking Dead”) zagra złoczyńcę i przywódczynię Dalię. Będzie więcej nowych postaci, które na pewno wniosą wiele emocji do serialu. 4. sezon

Premiera 4. sezonu „Outer Banks”

Na ten moment znamy tylko ogólny termin premiery 4. sezonu „Outer Banks” – nowe odcinki zostaną udostępnione jeszcze w tym roku na platformie Netflix. Dokładna data jeszcze nie została podana. Aktualnie trwa etap postprodukcji, jednak już teraz możemy się cieszyć, wiedząc, że nowe odcinki będą dostępne w niedalekiej przyszłości.

Podsumowanie

Czekasz na kolejny sezon „Outer Banks”? Dobrze się składa, bo zdjęcia do 4. sezonu zostały zakończone, a produkcja wchodzi w etap postprodukcji. Mimo braku konkretnej daty premiery, wiemy już na pewno, że nowe odcinki zobaczymy jeszcze w tym roku. Tymczasem na planie serialu zobaczymy kilka nowych twarzy!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!