"Bridgertonowie" sezon 4: Opóźnienia i niepewna przyszłość serialu

Najnowsze plotki wskazują, że serial "Bridgertonowie" napotkał na kolejne przeszkody. Mimo że trzeci sezon zdobył ogromną popularność, plasując się w top 10 hitów na Netflixie, fani zaczynają się zaniepokajać. Istnieje bowiem ryzyko, że czwarty sezon zostanie opóźniony nie tylko do roku 2026, ale może nawet do 2027.

Plan zdjęciowy sezonu 4 - co wiemy?

Według wcześniejszych informacji z Production Weekly, zdjęcia do 4. sezonu "Bridgertonów" miały ruszyć 10 czerwca. Przygotowania do produkcji trwały od kwietnia, z zamiarem rozpoczęcia prac na planie na początku lata, aby zakończyć je zimą 2024 roku. Obecnie staje się jasne, że oryginalnego harmonogramu nie uda się zrealizować.

Śledzący na bieżąco produkcję sezonu 4 serwis What’s on Netflix przekazał niedawno informację, że zdjęcia do nowego sezonu, kręcone pod roboczą nazwą „Vauxhall”, rozpoczną się dopiero we wrześniu 2024 roku i potrwają do kwietnia 2025 roku.

Jak długo przyjdzie nam czekać na premierę?

Jess Brownell, producentka serialu, przyznała otwarcie, że stworzenie każdego sezonu "Bridgertonów" zajmuje co najmniej dwa lata. Możemy więc przypuszczać, że na 4. sezon czeka nas niestety długie oczekiwanie.

Twórczyni potwierdziła także, że planowane jest wyprodukowanie aż ośmiu sezonów "Bridgertonów". Chociaż nie jest jeszcze wiadomo, kto będzie bohaterem 4. sezonu, najbardziej prawdopodobni kandydaci to Francesca (Hannah Dodd) i Benedict (Luke Thompson). Z najświeższych przecieków wynika, że drugi z wymienionych ma większe szanse – fani spekulują, że trwa już casting Sophie, książkowej miłości Benedicta.

Podsumowanie

Wygląda na to, że produkcja 4. sezonu "Bridgertonów" napotkała na pewne przeszkody, co może spowodować opóźnienie premiery. Fani serialu powinni uzbroić się w cierpliwość. Mimo iż jest to frustrujące, warto jednak pamiętać o ogromie pracy, która towarzyszy produkcji tak dużego projektu. "Bridgertonowie" są dostępni na platformie Netflix. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i zapewnienie dobrej jakości nowych odcinków.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!