Kirsten Dunst i Daniel Brühl w Nowym Filmie Rubena Östlunda

Potwierdziło się, że Kirsten Dunst i Daniel Brühl dołączyli do obsady najnowszego filmu Rubena Östlunda "The Entertainment System Is Down". Co ciekawe, na potrzeby produkcji reżyser nabył prawdziwego Boeinga 747. Ale co doprawdy wiemy na temat tej produkcji?

"The Entertainment System Is Down" – Co Już Wiemy?

Potwierdzone informacje o "The Entertainment System Is Down" są na razie skąpe, ale możemy potwierdzić, że akcja filmu będzie miała miejsce podczas długodystansowego lotu. Fabuła rozkręci się, gdy system rozrywki pokładowej ulegnie awarii, co spowoduje, że pasażerowie będą musieli zmierzyć się z horrorem nudy.

Film jest inspirowany prawdziwymi badaniami naukowymi dotyczącymi zjawiska nudy przeprowadzonymi na Uniwersytecie Wirginii. W jednym z eksperymentów uczestnicy spędzili od sześciu do piętnastu minut w pokoju z zamkniętymi oczami, mając za jedyną rozrywkę własne myśli. Wprowadzono nowy element – możliwość porażenia się nieszkodliwym dla zdrowia, ale bolesnym prądem. W rezultacie aż 25% kobiet i dwie trzecie mężczyzn wolało doświadczyć bólu niż znudzić się na śmierć. Rekordzista zdołał porazić się aż 190 razy w ciągu 15 minut!

Kirsten Dunst i Daniel Brühl – Co Robią Obecnie?

Kirsten Dunst jest nie tylko znana ze swojej roli w "Spider-Manie", ale też z udziału w takich produkcjach jak "Jak zostać Bogiem na Florydzie", "Psie pazury" czy "Civil War" Aleksa Garlanda. Właśnie ten ostatni tytuł był tematem rozmowy Julii Taczanowskiej i Jakuba Popieleckiego w podcaście "Mam parę uwag".

Jeśli zaś chodzi o Daniela Brühla, miał on szansę wystąpić w takich produkcjach jak "Alienista", "Falcon i Zimowy Żołnierz", "King's Man: Pierwsza misja" oraz "Na Zachodzie bez zmian". Jego najnowszym filmem jest "Wyścig o chwałę", a także serial "Becoming Karl Lagerfeld", gdzie aktor wcielił się – cóż – w samego Karla Lagerfelda.

Podsumowanie

Pomimo że szczegóły dotyczące "The Entertainment System Is Down" są na razie skąpe, już teraz możemy być pewni, że czeka nas nietypowa produkcja. Podejście do tematyki nudy oraz obietnica zobaczenia na ekranie Dunst i Brühla na pewno przyciągnie wielu widzów. Czekamy na więcej informacji na temat tej niezwykłej produkcji!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!