Gwiezdne Wojny: Akolita - Prequel Prequeli

Fani Gwiezdnych Wojen na całym świecie oczekują z niecierpliwością na najnowszy serial osadzony w uniwersum George'a Lucasa. "Gwiezdne Wojny: Akolita" to projekt stworzony specjalnie dla platformy Disney+, który zgodnie z zapowiedziami twórców będzie „prequelem dla prequeli". Opowie on historię z okresu jeszcze wcześniejszego niż pierwsza chronologicznie odsłona filmów Gwiezdnej Sagi.

Sol - Mistrz Jedi z Wielką Odpowiedzialnością

O swojej roli w "Gwiezdnych Wojnach: Akolita" wypowiadał się aktor Lee Jung-jae, który zyskał na popularności dzięki udziałowi w fenomenie "Squid Game". Aktor z wielkim entuzjazmem mówi o swojej postaci, Solu, mistrzu Jedi o wielkim poczuciu odpowiedzialności. "Nadal nie mogę uwierzyć, że jestem w Gwiezdnych Wojnach. Nadal pamiętam zachwyt, który czułem, gdy oglądałem filmy jako dziecko po raz pierwszy na wielkim ekranie. Sol czuje wielkie poczucie odpowiedzialności."

Mroczna Ścieżka Śledztwa

Fabuła serialu "Gwiezdne Wojny: Akolita" koncentruje się na śledztwie w sprawie serii zbrodni, które stawiają szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) przeciwko niebezpiecznej wojowniczce (Amandla Stenberg), którzy dzielą wspólną historię. To mroczna ścieżka prowadząca do odkrycia, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

Pełne Tajemnic i Napięcia

"Akolita to oryginalna historia ze świata Gwiezdnych Wojen pełna tajemnic i trzymająca w napięciu" - podkreśla Lee Jung-jae. "Gwiezdne Wojny: Akolita" to gratka dla fanów sagi, ale też dla tych, którzy dopiero zamierzają wejść do tego niezwykłego uniwersum. Niecierpliwie czekamy!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!