"Sandman": Netflix ujawnia obsadę drugiego sezonu

Przygoda Morfeusza, Króla Snów, w serialu „Sandman” na platformie Netflix, nabiera coraz to nowych barw i postaci. Po debiucie pierwszej czwórki Nieskończonych w pierwszym sezonie, produkcja zaprasza na kolejne spotkanie z pozostałą trójką. Serwis streamingowy właśnie ujawnił, kto przybierze postać Maligny, Losu i Zniszczenia w kolejnych odcinkach.

Rodzeństwo Morfeusza w komplecie

Drugi sezon "Sandmana" zaskakuje nowymi twarzami w obsadzie. Esmé Creed-Miles, znana z seriali "Hanna" i "Silver Haze", wcieli się w postać Maligny. Adrian Lester, aktor znany z "Barwy kampanii" i "Pojutrze", przybierze postać Losu. Natomiast Barry Sloane, którego mogliśmy wcześniej zobaczyć w serialach "The Whispers" i "Six", zagra Zniszczenie, zwanego też "Marnotrawnym". Zwiastun drugiego sezonu, w którym prezentuje się cała rodzina Nieskończonych, można już obejrzeć.

Powrót do świata snów

Serial "Sandman" opowiada historię Morfeusza, Króla Snów, który ucieka po latach niewoli, przechodząc przez różne światy, aby odzyskać skradzione mu artefakty i odzyskać dawną moc. Pierwszy sezon, z udziałem m.in. Toma Sturridge'a, Boyda Holbrooka, Vivienne Acheampong, Vanesy Samunyai i Kirby Howell-Baptiste, skupił się na początku tej niezwykłej podróży. Data premiery drugiego sezonu "Sandmana" nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak Netflix zapewnia, że nastąpi to "wkrótce".

Podsumowanie

Nadchodzący sezon "Sandmana" zapowiada się na równie emocjonujący, pełen niezwykłych postaci i rozbudowanych światów, jak poprzedni. Dzięki nowej obsadzie, rola Nieskończonych stanie się jeszcze bardziej zróżnicowana i kolorowa. Czekamy na dalsze informacje odnośnie premiery i zapraszamy do obejrzenia zwiastunu drugiego sezonu.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!