Potrzeba miłości Lady Danbury w "Bridgertonach"

W trzecim sezonie hitowego serialu Netflix, "Bridgertonowie", mogliśmy być świadkami dwóch ślubów oraz przedsmaku ewentualnego romansu lady Violet. Teraz można zadać pytanie, czy równie wielkie szczęście w miłości czeka na lady Danbury? Aktorka grająca tę postać, Adjoa Andoh, nie ukrywa, że chce, aby jej bohaterka znalazła miłość.

"Bridgertonowie" - sezon 3

"Bridgertonowie" skutecznie pokazują, że w świecie serialu miłość jest dostępna dla każdego. Trzeci sezon zainicjował romans lady Bridgerton (w tej roli Ruth Gemmell) z lordem Marcusem Andersonem (Daniel Francis), bratem lady Danbury. To prowadzi do pytania, czy postać grana przez Adjoę Andoh również ma szansę na miłość.

Sezon 4 "Bridgertonów" - Czy Lady Danbury doczeka się romansu?

Lady Danbury, bliska przyjaciółka królowej i ważna postać w społeczeństwie, wielokrotnie pomagała innym w znalezieniu miłości, ale sama nie miała tego szczęścia. Czy Agatha (Lady Danbury) może znaleźć miłość na tym etapie życia?

Wizje Adjoa Andoh na czwarty sezon

Andoh wyznała w wywiadzie dla Business Insider, że ma nadzieję na romans swojej postaci w czwartym sezonie. Wskazała, że wiele fanów serialu docieka, kiedy ich ulubiona postać znajdzie miłość. Podkreśliła, że dynamiczne, niezależne kobiety, takie jak Lady Danbury, mogą również pragnąć miłości i dostosować swoje życie do nowej relacji.

Podsumowanie

Pomimo niezależnej postawy, Lady Danbury jest postacią, która tęskni za miłością. Adjoa Andoh, aktorka wcielająca się w tę rolę, wyraziła nadzieję na romans swojej postaci w czwartym sezonie "Bridgertonów". Możemy spodziewać się, że w kolejnych odcinkach Lady Danbury faktycznie znajdzie miłość. Serial dostępny jest na Netflix.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!