Superman i Lois z końcem we 2024 roku

Oficjalnie potwierdzono termin premiery ostatniego, czwartego sezonu superbohaterskiego serialu "Superman i Lois". Finisz tej historii dla wielu fanów może być jednak nie lada wydarzeniem. Dlaczego? Odkryjcie to w dalszej części tekstu!

"Wydarzenie premierowe" - dwugodzinny odcinek

17 października 2024 roku - to data, którą na pewno wielu z was zaznaczy w kalendarzu. Finałowy sezon "Superman i Lois" rozpocznie się bowiem w tym dniu, a producenci serialu przygotowali dla fanów prawdziwą niespodziankę. Będzie to specjalne dwugodzinne "wydarzenie premierowe". Czy możemy spodziewać się na otwarcie wręcz pełnometrażowego pierwszego odcinka? Na razie szczegóły są tajemnicą, ale na pewno warto będzie włączyć telewizor!

Koniec Arrowverse

Ostatni sezon "Superman i Lois" to także oficjalny i definitywny koniec Arrowverse - uniwersum, które powstało w 2012 roku wraz z serialem "Arrow". Arrowverse doczekało się wielu popularnych seriali, które jednak po latach straciły na jakości, a oglądalność ich zaczęła spadać. Świat DC Comics na telewizyjnym ekranie nie znika jednak całkiem. Wiemy już, że w DC Studios szykują się zmiany. Na czele nowego projektu stoją James Gunn oraz Peter Safran, którzy pracują nad uniwersum DCU. Historie będą ze sobą powiązane i opowiadane w filmach, serialach oraz grach.

Podsumowanie

Choć era Arrowverse dobiega końca, dla fanów Supermana i Lois nadchodzi czas na wielkie pożegnanie. Czy dwie godziny premiery ostatniego sezonu okażą się godnym zakończeniem ich przygód? Czy nowe uniwersum DCU sprosta oczekiwaniom tęskniących za jakością widzów? Na te pytania poznamy odpowiedzi już niedługo!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!