Nick Pasqual: Próba Morderstwa, Aresztowanie i Proces

Dramatyczne Wydarzenia

Hollywoodzki aktor Nick Pasqual został zatrzymany przez policję pod zarzutem napaści na swoją byłą dziewczynę. Dramatyczne wydarzenia z maja, które mogły skończyć się tragedią, teraz mają swój sądowy ciąg dalszy. Biografia aktora, dotychczas znanego z epizodów w popularnych serialach, może stać się scenariuszem thrillera. Czy kariera Pasquala zakończy się za kratami?

Aresztowanie na Granicy z Meksykiem

Zgodnie z raportami, Nick Pasqual próbował uciec ze Stanów Zjednoczonych przez granicę z Meksykiem. Akcja przejęcia go przez policję miała miejsce 23 maja. Znany z ról w serialach "Jak poznałem waszą matkę", "Śmierć na 1000 sposobów", "Porwani" i "Archiwum 81" aktor jest teraz w rękach prokuratury w Los Angeles. Oczekuje go proces, który może skończyć się wyrokiem nawet dożywocia.

Zaatakowana Była Dziewczyna

Podczas incydentu, do którego doszło około 4:30, Pasqual miał wtargnąć do domu swojej byłej dziewczyny – charakteryzatorki Allie Shehorn. Kobieta, która pracowała przy filmach "Babilon" i "Rebel Moon - część 1: Dziecko ognia", została dźgnięta ponad 20 razy. Zdarzenie nastąpiło krótko po tym, jak mężczyzna opuścił więzienie, a jego ofiara wniosła o zakaz zbliżania się.

Stan Zdrowia Allie Shehorn

Zraniona Shehorn trafiła do szpitala, gdzie została poddana szeregowi operacji. Według relacji jej bliskich, jej stan zdrowia stale się poprawia. Znajomi założyli internetową zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia.

Zarzuty Prokuratury

Prokuratura postawiła Pasqualowi zarzuty próby morderstwa, włamania do mieszkania i zranienia bliskiej osoby. Co dalej z karierą aktora? Czy to koniec jego występów na dużym ekranie?

Podsumowanie

Dramatyczne wydarzenia w życiu Nicka Pasquala pokazują, że za blichtrem hollywoodzkich marzeń może kryć się mroczna rzeczywistość. Historia aktora, znana dotąd z ról drugoplanowych, stała się nagle głównym wątkiem. Los Pasquala jest teraz w rękach wymiaru sprawiedliwości. Bez względu na wynik procesu, jego życie i kariera nie będą już nigdy takie same.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!