Chris Hemsworth dołącza do obsady filmowego crossoveru Transformers i G.I. Joe

W nadchodzącym filmie łączącym światy Transformersów i G.I. Joe, który jest obecnie w produkcji w Paramount Pictures, zobaczymy powszechnie znanego z filmów Marvela, Chrisa Hemswortha. Aktor dołączył do projektu w tajemniczej, jeszcze nieujawnionej roli.

Hemsworth dołącza do uniwersum Transformers i G.I. Joe

Chris Hemsworth, którego znamy przede wszystkim dzięki roli Thora w filmach studia Marvel, został obsadzony w najnowszym projekcie Paramount Pictures - filmie crossover, którego akcja ma łączyć dwa znane fikcyjne światy: Transformersów i G.I. Joe. Informacja ta przynosi wiele pytań i spekulacji, jednak na razie nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących roli, jaką ma do odegrania.

Transformers i G.I. Joe - dwa potężne uniwersa kinematograficzne

Obydwa tytuły są znane fanom popkultury na całym świecie, a ich połączenie w jednym projekcie wydaje się być niezwykle ekscytującym wydarzeniem. Paramount Pictures, odpowiedzialne za produkcję, ma już sporo doświadczenia w tworzeniu kinematograficznych uniwersów, co daje nadzieję na wysoką jakość finalnego produktu. Dodatkowo, do projektu dołącza gwiazda formatu Hemswortha, co tylko podnosi oczekiwania związane z filmem.

Rola Hemswortha w crossoverze wciąż owiana tajemnicą

Na razie nie wiemy, w jaką rolę wcieli się Hemsworth. Możliwe, że dołączy do jednej z dobrze znanych ekip, a może stworzy zupełnie nową postać? Niezależnie od decyzji twórców, fakt, że aktor taki jak Hemsworth został zaangażowany do projektu, z pewnością przyciągnie do kin wielu widzów.

Podsumowanie

Z połączeniem sił Transformersów i G.I. Joe w jednym filmie, obsada Chrisa Hemswortha dodaje do projektu jeszcze większy blask. Chociaż na razie wiele szczegółów dotyczących filmu i roli aktora w nim jest tajemnicą, wiadomo jedno - nie możemy się doczekać, aż usłyszymy więcej szczegółów na ten temat!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!