Czy Powróci Serial "Skazana"? Gwiazdy Odpowiadają na Pytania Fanów

W erze spin-offów i rozwijania serialowych franczyz nikogo nie dziwi, że wraz z zakończeniem jednego serialu pojawiają się pytania o dalsze losy jego bohaterów. Tak jest też w przypadku znanej produkcji „Skazana”. Czy produkcja doczeka się sezonu 5? Czy fani mogą liczyć na nowy spin-off? Wszystko wskazuje na to, że niestety nie.

Sytuacja Wygląda na Skomplikowaną

Finał 4. sezonu „Skazanej" na długo pozostawił w widzach znak zapytania. Choć wiele wątków zostało zakończonych, kontynuacja losów większości bohaterów serialu – za pomocą kolejnego sezonu lub alternatywnych historii – wygląda na możliwą. Mimo to, Agata Kulesza zaznaczyła, że jest zadowolona z obecnego zakończenia opowieści. "Uważam, że to jest bardzo dobra decyzja i nawet powiedziałam, że w dzisiejszych czasach budzi mój podziw, że producenci odważnie, mimo tego, że mogliby prawdopodobnie dalej na tym zarabiać, postanowili zakończyć tę opowieść."

Aktorzy Nie Przekonani do Powrotu?

Zdaje się, że nie tylko Agata Kulesza nie jest zainteresowana kontynuacją. Leszek Lichota, który w serialu zagrał Michała, nie wydaje się być wielkim entuzjastą pomysłu na kolejne odcinki. "W zwariowanym świecie seriali teraz wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od scenariusza (...) Natomiast myślę, że tutaj akurat będzie nie tyle trudne, co niepotrzebne, bo z Agatą Kuleszą zagraliśmy już coś takiego w serialu „Pułapka”, więc po co to powtarzać."

Szacunek dla Producentów, Fanom Pozostają Wspomnienia

Marta Malikowska, która wcielała się w postać Kosy, wydaje się być jedyną z ekipy otwartą na kontynuowanie przygody ze swoją bohaterką. "Najbardziej fascynuje mnie ten świat Kosy, gdy jest tą kobietą mafii, zajmuje się przemytem. To mnie totalnie intryguje i chciałabym zobaczyć serial o takiej kobiecie. Myślę, że jest na to zapotrzebowanie i to jest czas dla mocnych kobiet."

Podsumowanie

"Skazana" zakończyła się po 4. sezonie i choć fani liczyli na możliwość powrotu serialu w przyszłości, wszystko wskazuje na to, że produkcja skończyła swoją historię. Główni aktorzy nie ukrywają, iż zakończenie serii zostało dobrze zaplanowane i dodatkowo rozbudowywanie franczyzy może być niepotrzebne. Poszczególne odcinki wciąż są dostępne na platformie streamingowej Max

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!