"Geek Girl" - Czy Serial Doczeka Się Drugiego Sezonu?

Od zeszłego tygodnia serwis Netflix umożliwia nam zanurzenie się w świecie młodzieżowego serialu "Geek Girl". Główną rolę w tej produkcji, będącej adaptacją pierwszego tomu bestsellerowej serii Holly Smale, objęła Emily Carey, znana z roli Alicent z "Rodu smoka". Serial zdobywa pozytywne opinie, ale czy oznacza to, że możemy spodziewać się sezonu drugiego?

"Geek Girl" Sezon 2 - Czy Jest Szansa na Kontynuację?

Emily Carey, odtwórczyni głównej roli, podczas rozmowy w "The Big RT Interview" dla serwisu Radio Times podkreśliła, że "Geek Girl" to trylogia, zatem materiału źródłowego nie brakuje. Aktorka dodała, że z chęcią ponownie wcieliłaby się w postać Harriet. Pierwszy sezon to adaptacja pierwszej książki, ale scenariusz czerpie także z kolejnych tomów. Carey zaznaczyła, że seria narracyjna mogłaby potencjalnie ciągnąć się w nieskończoność, a historia Harriet nie kończy się wraz z zakończeniem pierwszego sezonu. Aktorka ma nadzieję, że widzowie będą chcieli dowiedzieć się, co dalej stanie się z Harriet.

"Geek Girl" - Zadowolenie z Pracy nad Serialem

Holly Smale, autorka bestsellerowej trylogii, mogła liczyć na entuzjazm Emily Carey. Aktorka przyznała, że sama jest wielką fanką książek Smale i była zachwycona współpracą z autorką przy adaptacji na potrzeby serialu. Carey pochwaliła również obsadę produkcji, nazywając ją jedną z najlepszych, z jakimi kiedykolwiek miała przyjemność pracować. Wyraziła nadzieję, że będzie mogła przeżyć tę ekscytującą przygodę ponownie.

Podsumowanie

Na razie nie wiemy, czy "Geek Girl" doczeka się drugiego sezonu. Na oficjalne informacje wciąż musimy poczekać. Jedno jest pewne - zarówno widzowie, jak i sami twórcy oraz aktorzy serialu, mają nadzieję na kontynuację. "Geek Girl" jest dostępny do oglądania na platformie Netflix. Na pewno warto dać mu szansę.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!