"Wiedźmin" Sezon 4: Czy Ciri czeka romans?

Prace nad czwartym sezonem adaptacji "Wiedźmina" przez serwis Netflix obfitują w emocjonujące zapowiedzi. Freya Allan, odtwórczyni jednej z głównych ról młodej wiedźminki Ciri, podzieliła się swoimi odczuciami na przyszły sezon oraz wskazała, że jej postać czeka romans.

Zapowiedzi z "Elle"

W rozmowie z magazynem „Elle” Allan zapowiedziała duże zmiany w charakterze Ciri. Aktorka zdradziła, że Ciri doświadczy swojego pierwszego romansu. "To tak niesamowicie różni się od wszystkiego, co kiedykolwiek grałam, jeśli chodzi o nią. Ona ma swoje pierwsze romantyczne doświadczenie, jeśli w ogóle można to tak nazwać, ponieważ nie jest to dobry związek. Wkracza w bardzo mroczną część siebie, na którą moim zdaniem patrzy się z przerażeniem."

Analiza możliwości

Z niewyjaśnionych powodów, Ciri pod koniec ostatniego sezonu złączyła się z bandą młodych rozbójników, Szczurami, i przyjęła pseudonim Falka. W powieściach, kiedy Ciri spotyka Szczurów po raz pierwszy, jeden z członków bandy, Kayleigh, próbuje ją molestować. Inna członkini bandy, Mistle, ratuje ją, tylko by po chwili dokończyć to, co zaczął Kayleigh. Czy możemy spodziewać się tej sceny w przyszłym sezonie? Nic pewnego, jednak na podstawie słów Allan możemy przypuszczać, że twórcy serialu zdecydują się pokazać związek Ciri z Mistle, który nie będzie należał do łatwych.

Zmiany w charakterze Ciri

Allan podkreśla, że w czwartym sezonie zobaczymy zupełnie inną Ciri. "W tym sezonie naprawdę zobaczymy inną Ciri. Pod koniec ostatniego sezonu przeszła tak wiele, że to już ostatnia kropla. Myślę, że w pewnym sensie ona próbuje odnaleźć się w tej innej wersji siebie i mówi sobie: „Będę po prostu brutalna, ponieważ mam dość tego, że świat jest wobec mnie brutalny”. [Ona] naprawdę wkracza w bycie dorosłą kobietą – i to niekoniecznie w najzdrowszy sposób."

Czwarty sezon "Wiedźmina" pełen zmian

Podczas gdy oczekujemy na czwarty sezon "Wiedźmina", możemy spekulować o tym, co czeka nasze ulubione postacie. W przypadku Ciri, na podstawie rozmów z aktorką grającą jej rolę, mogą pojawić się mroczne doświadczenia związane z jej pierwszym niezdrowym związkiem. Czy to jest sugestia, że zobaczymy w serialu kontrowersyjny wątek z książek? Czas pokaże. Czwarta część "Wiedźmina" ma swoją premierę planowaną na 2025 rok.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!