Gdzie podczas seansu "Deadpool & Wolverine" schowasz swoje popcorny?

Przygotowaliśmy dla was najnowsze wieści ze świata kina, które z pewnością was zainteresują. Z jednej strony mamy wpadkę marketingową, a z drugiej, świetnie wykorzystaną okazję do reklamy.

Diuna i nietrafiony akcent marketingowy

Wszyscy pamiętamy niedawne zamieszanie wokół "Diuna: część druga". Do kin trafił nietypowy kształt pojemnika na popcorn, który miał przypominać otwartą paszczę czerwia (sandworma). Jednakże, większość kinomaniaków miała nieco inne, mniej apetyczne skojarzenia...

Deadpool, Wolverine i erotyka

W kontekście tej wpadki, zespół stojący za widowiskiem "Deadpool & Wolverine" postanowił podgrzać atmosferę jeszcze bardziej. Ryan Reynolds wszedł na scenę z sugestywnym pojemnikiem na popcorn. Jak sam stwierdził, rok 2024 zapadnie nam w pamięć jako rok wojny o kształt pojemników na popcorn.

Ryan Reynolds kontra Denis Villeneuve?

Czy możemy mówić o rywalizacji między obiema produkcjami? A może to tylko żartobliwy akcent, mający na celu przyciągnięcie większej liczby widzów do kin? Nie wiemy jeszcze na pewno, ale jedno jest pewne - nadchodząca premiera "Deadpool & Wolverine" na pewno dostarczy nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Podsumowanie

Marketing to trudne zadanie, które wymaga kreatywności i wyczucia. Wpadka przy "Diunie: część druga" tylko to potwierdza. Z kolei przykład z ekipy "Deadpool & Wolverine" pokazuje, że pomysłodawcy reklam filmowych nie boją się bawić konwencjami i korzystać z nadarzających się okazji. Czekamy na kolejne newsy z frontu walki o kształt pojemników na popcorn!


Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!