Box-office'owy sukces "W głowie się nie mieści 2" a przyszłość studia Pixar

Ostatnie wydarzenia w świecie kinematografii, nitki fabularne zbierające zasłużone owacje, kontrowersyjne powroty na srebrny ekran - wszystko to i wiele więcej w najnowszym odcinku podcastu "Musimy porozmawiać o kinie".

Box-office'owy sukces "W głowie się nie mieści 2" a przyszłość studia Pixar

Trudno było przewidzieć, że "W głowie się nie mieści 2" odniesie tak duży komercyjny sukces. Pixar, po latach tworzenia kreatywnych filmów pełnych emocji, również dla dorosłych, błyskawicznie wspiął się na szczyt. Ale co ten sukces oznacza dla przyszłości studia Pixar? Czy "W głowie się nie mieści 2" otworzył drogę do dalszej eskalacji tematów poważnych, skierowanych również do starszej grupy odbiorców?

Armie Hammer i droga powrotu "scancelowanych" gwiazd

Scenariusz jest prosty i znany - utalentowani aktorzy, którzy popadli w niełaskę, tylko po to, aby z trudem wrócić do łask. Czy przypadek Armie Hammera otworzył drzwi dla tych, którzy zniknęli z ekranu z powodu kontrowersji? W podcast "Musimy porozmawiać o kinie" analizowane są możliwe scenariusze.

Mroczne "Gwiezdne wojny" z kategorią R?

Założenie "Gwiezdnych wojen" zawsze kojarzyło się z przygodą, rodzinną atmosferą i uniwersalnymi wartościami. Jednak teraz pojawia się pytanie - czy jest przyszłość dla "Gwiezdnych Wojen" z kategorią R? Ostatnie informacje wskazują, że jest to możliwe. Jak to może wpłynąć na nowe projekty filmowe w uniwersum "Gwiezdnych wojen"?

Podsumowanie

Niezależnie od tego, jak kontrowersyjne mogą okazać się te kwestie, jedno jest pewne - przyszłość kinematografii jest tak ekscytująca jak nigdy dotąd. Jakie historie nas czekają? Odpowiedzi na te pytania przyniesie przyszłość. Tymczasem zapraszamy do dyskusji i słuchania podcastu "Musimy porozmawiać o kinie".

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!