Stranger Things sezon 5 - Zaszyfrowane informacje prosto od twórcy

Czy nie możesz się doczekać 5. sezonu "Stranger Things"? Ostatnio, choć zdjęcia do tego sezonu trwają od dłuższego czasu, Ross Duffer, jeden z twórców, podzielił się pewną tajemnicą oraz dobrą wiadomością. Jak blisko jesteśmy końca pracy nad serią?

Stranger Things sezon 5 - Na jakim etapie są prace na planie?

Ross Duffer podzielił się na Instagramie zdjęciem z obsadą i ekipą pracującą nad 5. sezonem "Stranger Things". Znajdujący się pod nim komentarz sugeruje, że prace nad serią są już w połowie. Biorąc pod uwagę długość produkcji, możemy przewidywać, że przed ekipą jest jeszcze kolejne sześć miesięcy pracy. Interesujące jest to, że na zdjęciu jedna z postaci jest rozmyta. Fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy jest to celowy zabieg mający na celu utrzymanie w tajemnicy tożsamość jednego z aktorów lub aktorek.

Stranger Things sezon 5 - Za co pokochać ostatni sezon?

Nie brakuje spekulacji, że może to być Joseph Quinn, który w poprzednim sezonie zagrał Eddiego. Wiele osób przypuszcza, że powróci on jako Kas, postać z lore’u D&D. Maya Hawke, jedna z głównych twarzy obsady, zdradziła, że "Kręcimy w zasadzie osiem filmów. Odcinki są bardzo długie. 4. sezon i 5. sezon są ze sobą bardzo powiązane." To zapewne ucieszy fanów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Stranger Things sezon 5 - Co dalej?

Na pewno warto obserwować social media twórców "Stranger Things", gdyż mogą zdradzić kolejne kąski informacji o zakończeniu serii. Prace na planie mają potrwać do końca 2024 roku, a premiera planowana jest na drugą połowę 2025 roku. Jesteśmy więc praktycznie w połowie drogi do premiery i z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej zakończenia serii, która podbiła serca fanów na całym świecie.

Podsumowanie

Fani "Stranger Things" z niecierpliwością czekają na 5. sezon, który przyniesie wiele emocji i niespodzianek. Prace nad serialem są już w połowie, a premiera planowana jest na drugą połowę 2025 roku. Warto śledzić social media twórców, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. "Stranger Things" nieustannie zaskakuje i wzbudza ogromne zainteresowanie, co sprawia, że nie możemy doczekać się kolejnych odcinków.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!