W ramach emocjonującego spotkania Ligi Konferencji Europy, Legia Warszawa zmierzyła się z norweskim zespołem Molde FK. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:0, eliminując tym samym Legię z dalszych rozgrywek. Całkowity wynik dwumeczu to 6:2 na korzyść Molde.

Początek meczu był niekorzystny dla gospodarzy, gdyż już w 2. minucie Molde otworzyło wynik spotkania dzięki trafieniu, za które odpowiedzialność wziął zawodnik gości, pokazując wczesną dominację na boisku. Niepewność w obronie Legii pozwoliła gościom na szybkie wysunięcie się na prowadzenie.

Dynamiczna gra Molde została ponownie nagrodzona w 20. minucie, kiedy to Hestad efektownym uderzeniem piętką podwyższył na 2:0, pokazując klasę i precyzję w wykończeniu akcji.

Pomimo starań i prób Legii Warszawa, aby odwrócić losy meczu, drużyna nie była w stanie znaleźć drogi do siatki rywala. Najbliższa szansa dla gospodarzy miała miejsce tuż przed końcem pierwszej połowy, ale świetna interwencja bramkarza Molde utrzymała przewagę gości.

Druga połowa przyniosła więcej zmagania i prób ataków z obu stron, jednak to Molde skutecznie realizowało swoje szanse. W 67. minucie meczu kolejne trafienie dla gości zanotował Gulbrandsen, wykorzystując chaos w obronie Legii i podwyższając na 3:0.

Legia Warszawa, pomimo wsparcia kibiców i licznych prób, nie zdołała przełamać defensywy Molde. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gości, którzy dzięki swojej skuteczności i determinacji awansowali do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Konferencji Europy.

To spotkanie było pełne emocji i walki, jednak ostatecznie Molde FK okazało się być zespołem lepiej wykorzystującym swoje okazje. Legia Warszawa, mimo zaangażowania i chęci walki, musi pożegnać się z europejskimi pucharami w tym sezonie.