Sceny Rozczulające w Brutalnym Świecie Serialu "Ród Smoka"

Choć "Ród smoka" jest niewątpliwie brutalnym serialem, zdarzają się w nim sceny, które mogą poruszyć do głębi. Jednym z takich momentów jest rozmowa Jacaerysa i Baeli z 2. odcinka 2. sezonu, skupiająca się na ich ojcach. W rozmowie z aktorami dowiedzieliśmy się, jak ważna była dla nich ta scena.

Ród Smoka Sezon 2 - Akceptacja Dziedzictwa

W scenie, o której mowa, Jacaerys (Harry Collett) i Baela (Bethany Antonia) dyskutują o dziedzictwie, stracie i relacjach z ich ojcami. Moment ten zyskuje na wadze nie tylko przez szczerość ich rozmowy, ale także przez to, że najstarszy syn Rhaenyry w końcu akceptuje fakt, że jest synem Harwina Stronga. Wyraża nawet tęsknotę za nim do swojej narzeczonej.

Relacje w Serialu

Udało nam się spotkać ekipę 2. sezonu "Rodu smoka" w Nowym Jorku, gdzie młodzi aktorzy podkreślali, jak ważna jest ta scena dla ich postaci. Harry Collett zaznaczył, że Jace i Baela mają najbardziej zdrową relację w całym serialu. Bethany Antonia, odgrywająca Baelę, zgodziła się z nim, dodając, że serial pozwala widzom lepiej zrozumieć postacie poprzez to, jak zachowują się wobec siebie.

Absencja Problematycznych Związków

Z 2. sezonu "Rodu smoka" dowiadujemy się, że Jace to naprawdę "dobra partia". Serial nie porusza problematycznej relacji Jacaerysa z książek, w której pojawia się Sara Snow - kochanka, którą miał poślubić. Wszystko wskazuje na to, że nie poznamy tej postaci w adaptacji.

Podsumowanie

Co nas czeka w kolejnych odcinkach "Rodu smoka"? Na razie mamy pewność, że Jace i Baela to szczęśliwa para. Tylko czas pokaże, na ile ta przedwczesna ocena okaże się prawdziwa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki serialu i wpływ, jaki będą miały na bohaterów.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!