Marvel - Ralph Ineson przejmuje rolę Galactusa

Marvel, słynne studio filmowe odpowiedzialne za jedne z najbardziej dochodowych franczyz na świecie, właśnie ogłosiło, że Ralph Ineson wcieli się w rolę Galactusa.

Ralph Ineson – od Quidditcha do Comic Universe

Ralph Ineson, znany z ról Amycusa Carrowa w filmach o Harrym Potterze oraz Chrisa 'Finchy' Fincha w "The Office", kontynuuje swoją zawrotną karierę, wkraczając teraz do uniwersum Marvela. Wkrótce zobaczymy go w zupełnie nowym wcieleniu jako Galactusa. Ineson, zaliczany do grona najbardziej pracowitych aktorów, swoim doświadczeniem z pewnością przyczyni się do sukcesu nadchodzącej produkcji.

Galactus – przeciwnik na miarę Avengers

Galactus to jedna z ikonicznych postaci komiksowego uniwersum Marvela. Odpowiedzialny za zniszczenie wielu planet, jest jednym z najgroźniejszych przeciwników Avengers. Obsadzając utalentowanego Inesona w tej roli, studio ma nadzieję na spektakularne efekty i niezapomniane bitwy na dużym ekranie.

Co przyniesie przyszłość?

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, w którym filmie Ralph Ineson zadebiutuje jako Galactus. Czy pojawi się w najbliższych produkcjach, czy poczekamy na niego trochę dłużej – czas pokaże. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów.

Podsumowanie

Marvel już nie raz zaskoczył nas swoim castingiem, i nie ma wątpliwości, że Ralph Ineson jako Galactus nie zawiedzie oczekiwań. Fani na całym świecie czekają na dalszy rozwój sytuacji, a nadchodzące produkcje Marvela zapowiadają się na prawdziwy hit.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!