Nowe problemy na planie filmu Blade

Prace na planie nowego filmu "Blade" Marvel Studios przekładają się na prawdziwy rollercoaster emocji. Niemalże co chwilę dowiadujemy się o nowych problemach i perturbacjach związanych z tym projektem. Jak donosi Deadline, reżyser Yann Demange pożegnał się z ekipą producencką. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, bowiem już wcześniej projekt opuścił Bassam Tariq.

Niepewna przyszłość reżyserska

Informacje na temat powodów opuszczenia projektu przez Yann Demange'a nie są nam znane, lecz z całą pewnością wiąże się to z kolejnym opóźnieniem startu prac. Pierwotnie produkcja miała ruszyć w 2024 roku, dziś jednak już wiadomo, że ten scenariusz jest mało prawdopodobny. Ciekawe jest to, że nie wiadomo, kto teraz przejmie stery reżyserii. Fani z nadzieją patrzą w kierunku Chada Stahelskiego, współtwórcy serii John Wick, który sam zgłosił chęć reżyserowania filmu.

Zmiany w obsadzie?

Jedną z niewielu pewników w tym projekcie jest obecność Mahershala Ali w obsadzie. Odtwórca głównej roli, mimo spekulacji o możliwości odejścia, nadal jest związany z "Blade'em". Jednak biorąc pod uwagę problemy, które dotychczas nękały produkcję, trudno przewidzieć, jak długo sytuacja ta się utrzyma.

Podsumowanie

Mimo wielu trudności, premiera nadal jest planowana na 7 listopada 2025 roku. Scenariusz do filmu przygotowuje Eric Pearson. Czy film uda się zrealizować zgodnie z planem, tylko czas pokaże. Z pewnością jednak liczne perturbacje mają wpływ na oczekiwania fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną adaptację komiksów, gdzie łowcą wampirów był Wesley Snipes. Marvel Studios na razie nie komentuje sytuacji.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!