Pierwszy sezon "Sweet Home" i jego kontynuacja

Sezon pierwszy serialu "Sweet Home" zadebiutował na platformie Netflix w 2020 roku, zdobywając ogromne uznanie widzów. Rzadko spotykana koncepcja - świat, w którym ludzie zamieniają się w krwiożercze potwory, przyciągnęła masę widzów. Wyjątkowy chłopak wraz z grupą sąsiadów musi zmierzyć się codziennie z tą przerażającą rzeczywistością, co tworzy niezapomnianą opowieść o walce o przetrwanie.

Kontynuacja "Sweet Home"

Kolejne dwie serie również wzbudziły ogromne zainteresowanie, jednak na ich premierę fani serialu musieli czekać aż trzy lata. Nieustające zmagania głównych bohaterów, zdaniem wielu, znacznie podniosły wartość kultową serialu. Po kolejnym długim roku oczekiwania, widzowie otrzymali intrygujący zwiastun trzeciego sezonu.

Co czeka nas w trzecim sezonie "Sweet Home"?

Świat z "Sweet Home" balansuje na granicy między potworami a ludźmi, stawiając głównych bohaterów przed trudnymi decyzjami. Trzeci sezon obiecuje zaciekłe walki oraz emocjonujące zwroty akcji - po raz kolejny zmierzymy się z pragnieniami, które ścierają się ze sobą w desperackiej walce o przetrwanie.

Data premiery i kilka słów na koniec

Premiera trzeciego sezonu serialu "Sweet Home" nastąpi na platformie Netflix już 19 lipca 2024 roku. Mimo że do premiery zostało jeszcze trochę czasu, już teraz rośnie liczba osób, które nie mogą doczekać się tej daty. Jeśli ty również jesteś jednym z nich, koniecznie daj nam znać w komentarzu czy zamierzasz obejrzeć nowe odcinki.

A jeśli jesteś fanem koreańskich seriali i filmów, z pewnością spodoba Ci się nasza lista najciekawszych tytułów, które pojawią się na Netflix w 2024 roku.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!