Nowe życie dla kultowego adresu

UCP, wraz ze studiem Atomic Monster należącym do Jamesa Wana, przygotowują dla nas powrót do ulubionego przez wielu adresu 1313. To właśnie do niego nawiązuje tytuł projektu, który ma być odświeżoną wersją kultowego sitcomu z lat 60. – "Rodziny Potwornickich". Czy nowy serial "1313" przypadnie do gustu fanom oryginału i zdoła przyciągnąć nowych widzów?

Znane postacie pod nową nazwą

Pomysłodawcą i showrunnerem "1313" ma być Lindsey Anderson Beer, szczególnie znana ze swojej produkcji prequelu "Smętarz dla zwierzaków". Beer, wspólnie z Jamesem Wanem, pełnić będzie obowiązki producentki wykonawczej. Próba reaktywacji "Rodziny Potwornickich" nie jest jednak pierwsza - już w 2012 roku NBC i Universal pracowały nad powrotem serialu pod tytułem "Mockingbird Lane". Napisany przez Bryana Fullera, z pilotem wyreżyserowanym przez Bryana Singera, projekt ten ostatecznie nie doczekał się kontynuacji.

Histeryczne perypetie i unikalna atmosfera "Rodziny Potwornickich"

Serial "Rodzina Potwornickich" zadebiutował w 1964 roku, a jego emisja zakończyła się dwa lata później. Bohaterowie serialu to ekscentryczna i nieco straszna rodzina mieszkająca pod adresem 1313 Mockingbird Lane w miasteczku Mockingbird Heights. Serial zawdzięczał swój sukces zwłaszcza Fredowi Gwynne, Yvonne De Carlo i Al Lewisowi, którzy powtórzyli swoje role w filmach "Munster, Go Home!" oraz "The Munster's Revenge". Fred Gwynne był w filmach aktorem grającym rolę ojca w tej rodzinie.

Ożywienie legendy: nowa filmowa wersja "Rodziny Potwornickich"

Rok 2022 przyniósł nam odświeżoną filmową wersję "Rodziny Potwornickich" w reżyserii Roba Zombie. Fani mogli zobaczyć tytułową rodzinę opuszczającą Transylwanię, aby osiedlić się na amerykańskim osiedlu. W głównych rolach pojawili się Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck oraz Sheri Moon Zombie, prywatnie żona reżysera.

Podsumowanie

Czy nowa wersja serialu "1313" zdoła odświeżyć klimat wyjątkowego serialu "Rodzina Potwornickich" i przyciągnąć zarówno starych, jak i nowych fanów? Czy sięgnie po popularność oryginalnego sitcomu z lat 60-tych? Tego dowiemy się, gdy serial trafi na ekrany telewizorów. Zapraszamy do śledzenia aktualności i oczekiwania na premierę!

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!