Czas na Powrót do Slough House z „Kulawymi Końmi”

Radosne wieści dla fanów kultowego serialu „Kulawe konie”. Czwarty sezon komediowego dreszczowca szpiegowskiego ma już datę premiery i kilka świeżych zdjęć prosto z planu. Czego możemy się spodziewać po kolejnej odsłonie hitu Apple TV+? Czytajcie dalej!

Kiedy Premiera „Kulawych Koni” Sezon 4?

Z przyjemnością informujemy, że 4 września na platformie Apple TV+ odbędzie się premiera pierwszych dwóch odcinków czwartej serii „Kulawych koni”. Kolejne cztery odcinki będą pojawiać się cotygodniowo, za każdym razem w środę. Finał serii wyemitowany zostanie 2 października. Gotowi na powrót do Slough House?

Zapowiedź Nowej Serii „Kulawych Koni”

Nowy sezon, oparty na książce Micka Herrona "Ulica szpiegów", nie doczekał się jeszcze pełnego opisu. Wiemy jedynie, że rozpocznie się od zamachu bombowego, który wywoła serię personalnych sekretów Slough House. Czwarta seria to również pierwsza okazja, aby zobaczyć bohatera – Jacksona Lamba, granego przez Gary’ego Oldmana - od prywatnej strony.

„W 4. sezonie po raz pierwszy będziemy mogli zajrzeć do mieszkania Lamba…” – te słowa Oldmana budzą nadzieję na odkrycie nowej warstwy życia głównego bohatera. Obok aktora w obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Kristin Scott Thomas, Jonathana Pryce’a, Jacka Lowdena, Rosalind Eleazar, Saskię Reeves czy Christophera Chunga.

Nowi Członkowie Obsady „Kulawych Koni”

Na ekrany powrócą nie tylko stali członkowie obsady. Do zespołu dołączyły nowe, znane twarze: Hugo Weaving („Władca Pierścieni”), Ruth Bradley („Wina”), Joanna Scanlan („Bez urazy”), James Callis („Battlestar Galactica”) oraz Tom Brooke („Preacher”). Dowodem na to mogą być zdjęcia z planu czwartej serii, które znajdziecie poniżej.

Podsumowanie

Jeśli jesteście fanami serialu „Kulawe konie”, z pewnością nie możecie doczekać się premiery 4. sezonu na Apple TV+. Zadajemy sobie pytanie, kto straci życie w najbliższej serii, jak zapowiadał Lamb na końcu poprzedniego sezonu? Już niedługo dowiemy się, co przygotowali twórcy i jakie sekrety skrywa prywatne życie głównego bohatera. Warto również zaznaczyć, że przyszłość „Kulawych koni” jest zabezpieczona – Apple TV+ zamówiło już 5. sezon.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!