Kolejne przygody

Przygotowując się na walentynki przyszłego roku, planowane jest wprowadzenie na ekrany nowej odsłony przygód Bridget Jones. Isla Fisher, Josette Simon, Nico Parker oraz Leila Farzad zagrają u boku Renée Zellweger, która ponownie wcieli się w główną rolę.

Odkrywając siebie

Nowy film będzie adaptacją powieści Helen Fielding o tym samym tytule. Książka, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka, opowiada o zmaganiach tytułowej bohaterki z upływającym czasem. Bridget musi stawić czoła wielu wyzwaniom, zarówno jako matka, jak i kobieta w średnim wieku, na nowo odkrywając swoją seksualność. Autorka oryginału napisała scenariusz do filmu wspólnie z Abi Morgan i Danem Mazerem, a reżyserem jest Michael Morris.

Znane twarze w nowej odsłonie

Poza Renée Zellweger, która ponownie wcieli się w sympatyczną Brytyjkę, do swoich ról powrócą Sarah Solemani, Sally Phillips, Shirley Henderson i James Callis, czyli przyjaciele Bridget, a także jej ekranowi rodzice – Gemma Jones i Jim Broadbent. Ponownie zobaczymy też Hugh Granta jako Daniela Cleavera. W obsadzie znaleźli się również Emma Thompson, Chiwetel Ejiofor i Leo Woodall.

Walentynkowe zaskoczenie

Na ekrany kin powraca uwielbiany przez fanów na całym świecie cykl "Bridget Jones". Oczekiwania wobec nowej odsłony są ogromne, ale mając na uwadze, że scenariusz napisała autorka oryginalnej książki, a w obsadzie zobaczymy wielu znanych i lubianych aktorów, powinniśmy być pełni optymizmu.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!