"The Umbrella Academy" - finałowy sezon

Nadszedł czas, aby stawić czoła nieuniknionemu. Jedna z najpopularniejszych serii Netflix, "The Umbrella Academy", powraca z 4. i zarazem finałowym sezonem. Łącząc elementy science fiction, dramatu i komedii, serial zyskał szerokie grono fanów. Ostatnia zwiastun zapowiada, że spotkamy się po raz ostatni z rodzeństwem Hargreevesów, którzy ponownie będą musieli stawić czoła końcowi świata.

Nowy świat, nowe wyzwania

Po gwałtownej konfrontacji w Hotelu Nicość, która doprowadziła do pełnego resetu osi czasu, bohaterowie serialu znajdują się w nowym świecie. Bez swoich nadprzyrodzonych mocy muszą nauczyć się sami sobie radzić - i okazuje się, że jest to nie lada wyzwanie. Tajemniczy ojciec rodzeństwa, Reginald (Colm Feore), wychodzi z cienia, ujawniając się jako zarządca potężnego imperium biznesowego.

Tajemnicze siły w akcji

W międzyczasie tajemnicza organizacja "Strażnicy" urządza tajne spotkania, a jej członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest iluzją. Akademia Umbrella zostaje otoczona przez te nowe, tajemnicze siły i musi zjednoczyć się po raz ostatni. Są zmuszeni zaryzykować delikatny pokój, który osiągnęli, w obliczu konieczności naprawienia wszystkiego, co poszło nie tak.

Znani bohaterowie i nowe twarze

W obsadzie znów zobaczymy takie gwiazdy jak Tom Hopper jako Luther, Emmy Raver-Lampman jako Allison i Aidan Gallagher jako Piątka. Do zespołu dołączą także takie nazwiska jak Nick Offerman, Megan Mullally i David Cross. Za sterami powróci showrunner Steve Blackman, który ostatnio zmagał się z oskarżeniami o tworzenie toksycznego środowiska pracy. Już wiadomo jednak, że ostatni sezon będzie składał się tylko z sześciu odcinków, a nie z dziesięciu, jak wcześniej.

Podsumowanie

Będący na ustach wszystkich 4. sezon "The Umbrella Academy" ma premierę 8 sierpnia na platformie Netflix. Finał, który obiecuje, niesie ze sobą wiele niespodzianek i dramatu. Czy członkowie rodziny Hargreevesów będą w stanie po raz kolejny ocalić świat i siebie nawzajem? Na te pytania będziemy musieli odpowiedzieć, oglądając serial.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!